نقل و انتقالات ادامه دارد زردهای شیرازی/ فجری ها 2 یا 3 مهاجم دیگر می خواهند


نقل و انتقالات ادامه دارد زردهای شیرازی/ فجری ها 2 یا 3 مهاجم دیگر می خواهند

تیم فوتبال فجر سپاسی شیراز با انتصاب سرمربی وارد بازار نقل و انتقالات تابستانی شد. تیمی که توانسته برای اکثر بازیکنانش وظایفی را محول کند تا جای نگرانی در این زمینه نباشد.


به گزارش ایلنا، فصل نقل و انتقالات فجرم به حدی خوب و سریع سپری شد که سرمربی این تیم در نشست خبری با خبرنگاران اعلام کرد: تاکنون هر نامی که به مدیریت باشگاه اعلام شده، جذب باشگاه شده است. . در حال حاضر یازده بازیکن جدید این تیم با فجر قرارداد بسته اند که همگی بازیکنان جوان و توانمندی هستند تا زردپوشان نسبت به پارسال که در لیگ برتر بودند قدمی در نقل و انتقالات بردارند. اما کار فجر در این بخش انجام نمی شود و زردپوشان شیرازی حداقل 2 یا 3 مهاجم دیگر می خواهند.


سال گذشته غیبت مهاجم شش دانگ در گلزنی شیرازی ها کاملا مشهود بود. نبود بازیکن تمام کننده باعث شد فجر بدترین آمار را در لیگ برتر داشته باشد.


اما مهدی رجب که خودش در دوران بازی خود راه رسیدن به دروازه حریف را به خوبی می دانست، مطمئنا می داند که با بازی های بسیار سخت و طاقت فرسا در لیگ اول، برای صعود به لیگ برتر نیاز به حضور چهره های موثر در خط حمله دارد. لیگ با فجر، فوتبال برای فر و شیراز برای رسیدن به جایگاه واقعی خود.


تصویر WhatsApp 2022-07-30 در  16.09.46


دروازه بان


با وجود اینکه ایمان صادقی سال گذشته با رفتن این بازیکن به ملوان انزلی یکی از بهترین بازیکنان فجر در لیگ برتر بود، اما فجار فصل نقل و انتقالات را با امضای قرارداد با فرزاد تاجیبی پور آغاز کرد.


خط دفاع


خط دفاعی فجر محور جذب در این فصل است. جایی که فجری ها با جذب بازیکنانی چون رسول بهاروندی، حمید ملکی، بهروز هوشمند، محمد آژیر، محمد امیدی و داوود رجبی به دنبال دفاع مستحکمی در لیگ یک هستند.


خط هافبک


با جذب حامد بهیرج، محمدحسین خسروی، برهان عابد و سید مهدی سجادی و حفظ چند بازیکن فصل گذشته، به نظر می رسد فجرم خط هافبک خوبی در این فصل داشته باشد.


حمله کننده


جایی که هنوز در این بازار نقل و انتقالات جلوی نام فجرا علامت سوال وجود دارد; فجر سال گذشته در گلزنی بسیار ضعیف بود و امسال مهاجم جدیدی به این تیم اضافه نشده است، با این حال مهدی رجب زاده در تلاش برای احیای خط حمله تیمش است.


گزارش: بهنام محمودی



انتهای پست/