نقد و بررسی لج خانوادگی تراپ: تپه های ورمونت با صدای موسیقی زنده هستنداگر علاقه مند به برنامه ریزی برای بازدید هستید، اینها “چند مورد از کارهای مورد علاقه من” برای انجام در خانه خانواده تراپ هستند:

1. تور تاریخچه خانوادگی فون تراپ

اگر قصد سفر به استو را دارید، این تور بی نظیر را نباید از دست داد. متوجه شدم که هیتلر چگونه می‌خواست خانواده برای تولد او آواز بخوانند و پس از فرار به خانه‌شان در سالزبورگ نقل مکان کردند. کاری که فون تراپ پس از ترک اتریش انجام داد حتی جذاب‌تر بود – به راحتی ممکن است وجود داشته باشد در صدای موسیقی قسمت دوم (اهم، در حال تماس با استیون اسپیلبرگ). فون تراپ در واقع به جای پیاده روی بر فراز کوه های آلپ، با قطار به ایتالیا رفت. آنها در نهایت با کشتی به آمریکا رفتند و با 4 دلار برای خانواده 9 نفره و یک ماریا باردار به جزیره الیس رسیدند. دو برادر بزرگتر به لشکر کوهنوردی ارتش آمریکا پیوستند و برای مبارزه با نازی ها به اروپا بازگشتند.

خانواده فون تراپ در یک اتوبوس کوچک به آمریکا سفر کردند و برای شام خود آواز خواندند. آنها هیچ سودی از فیلم بسیار موفق و موزیکال برادوی دریافت نکردند و جولی اندروز هرگز از این لژ بازدید نکرد. این تور با بازدید از قبرستان خانوادگی که بارون، ماریا و بسیاری از فرزندانشان در آنجا دفن شده اند، به پایان می رسد.

2. از آبجوسازی تراپ

آخرین مورد اضافه شده به خانه خانوادگی تراپ، بییرهاوس است که دارای آبجوی تخصصی است که به سبک اتریشی دم می شود. گلدن هلس، Oktoberfest، و Bohemian Pilsner تعدادی از پیشنهادات موجود هستند. غذاهای خاص اتریشی مانند شنیسل مرغ و چوب شور باواریایی همراهی های لذیذی برای لیبی است.

3. جنگل نوردی

پیاده‌گردی در جنگل در میان افراهای شکر، درختان خاکستر سفید، و درختان راش، شما را به مکان‌های دیدنی مانند ماریا پلازا و کلیسای کوچکی در بالای تپه‌هایی که ورنر فون تراپ با دست ساخته است، هدایت می‌کند. خانواده فون تراپ به طور سنتی گرد هم می آیند تا از درختان افرا برای تهیه شربت افرای خوشمزه که در فروشگاه های هدیه فروخته می شود، استفاده کنند.

4. اسکی کراس کانتری

در طول زمستان، این اقامتگاه خانه برخی از بهترین اسکی های کراس کانتری در ایالات متحده است که دارای 124 مایل مسیر برای همه سطوح است. در واقع، فون تراپز اولین مرکز اسکی کراس کانتری را در ایالات متحده در سال 1968 افتتاح کرد.

5. دوچرخه سواری در کوهستان

سام فون تراپ در ساخت دوره دوچرخه سواری کوهستان و مسیرهای دوچرخه سواری پایدار با همکاری باشگاه دوچرخه سواری کوهستان استو کمک کرد. دوچرخه‌هایی وجود دارد که می‌توانید کرایه کنید و همچنین دوره‌ای وجود دارد که می‌توانید ترفندهای آن را امتحان کنید.

6. تور گاوهای کوهستانی

اگرچه من هشت سال در اسکاتلند زندگی کردم، جایی که گاوهای هایلند با موهای پشمالو از آن سرچشمه می گیرند، اغلب در ایالات متحده با این موجودات زیبا برخورد نمی کنم.

وقتی زمان رفتن فرا رسید، کمی غمگین شدم. خیلی طولانی، خداحافظ تا اینکه دوباره برگردم

رژیم لاغری سریع