نصب و تعمیر کولر گازی کرج


نصب و تعمیر کولر گازی کرج

تعمیر کولر گازی در کرای یکی از خدمات ویژه ای است که «آسان کار» به ساکنین کرای ارائه می کند. فرقی نمی کند کولر گازی خود را از کجا خریداری کرده اید، متخصصان حرفه ای و با تجربه فعال در نصب و تعمیر کولر گازی کرج این کار را برای شما انجام می دهند.


با www.asankarkaraj.com می توانید به راحتی در هر کجا که هستید با چند کلیک ساده با بهترین و نزدیکترین متخصص عیب یابی و تعمیر کولر گازی در کرج ارتباط برقرار کرده و از هوای خنک کولر در تمامی اتاق ها لذت ببرید. روزهای گرم سال..


هزینه نصب کولر گازی در کرج


هزینه نصب کولر گازی در کرج به عوامل زیادی بستگی دارد. مدل های مختلف کولرگازی اسپلیت و گازی هزینه نصب متفاوتی دارند. یکی دیگر از عوامل موثر در قیمت نصب بستگی به میزان لوله مصرفی دارد در نصب کولر گازی باید از افراد متخصص و متخصص استفاده شود. اگر نصاب کولرگازی دانش و مهارت کافی را نداشته باشد ممکن است به سیستم شما آسیب وارد کند.برای نصب کولر گازی باید از افراد متخصص و متخصص استفاده کرد.


تعمیر کولر گازی فردیس کرج


تعمیرات کولر گازی فقط باید توسط متخصصان انجام شود. تنظیمات و تعمیرات خود به خود باعث آسیب و آسیب دائمی به سیستم شما می شود. بنابراین می توانید 24 ساعته از کارشناسان ما بخواهید و با خیال راحت سیستم خود را سرویس یا تعمیر کنند.


در حین تعمیر سیستم شما، متخصصین فردیس ما تعمیراتی را که می توانید خودتان انجام دهید را به شما آموزش می دهند. باز هم، این باعث صرفه جویی در هزینه شما می شود. متخصصین ما می توانند کولرهای گازی اسپلیت با تمامی برندها را سرویس کنند. تعمیر کولر گازی فردیس در کرج نمایندگی معتبری است و نصابانی دارد که در کلاس های فنی معتبر شرکت کرده اند و شما می توانید سیستم خود را به ما بسپارید.


نصب کولر گازی در فردیس


نصب کولر گازی فردیس کرج با مناسب ترین نصاب کولر گازی در مجموعه آسان کارتوئه. مجموعه ساده تهویه کارها به دلیل حضور چندین ساله تیم متخصص و حرفه ای نصب کولر گازی مناسب ترین خدمات را به ساکنین ارائه کرده است.
ما به عنوان تعمیر کولر گازی گوهردشت کرج آماده ارائه خدمات تخصصی کولر گازی به شما عزیزان به صورت فوری و شبانه روزی هستیم. ما اینجا هستیم تا به هر سوالی که ممکن است در مورد کولر گازی و اسپلیت یا هر نیازی که ممکن است برای تعمیر و سرویس کولر گازی دارید پاسخ دهیم.


2


شرایط لازم برای تعمیر کولر گازی


کولر گازی یا اسپلیت یک دستگاه خنک کننده محبوب برای تهویه مطبوع خانه است. این دستگاه نیز مانند هر وسیله برقی دیگری ممکن است به مرور زمان دچار مشکلاتی ناشی از استفاده بیش از حد، نوسانات برق، فرسودگی، ضربه و غیره شود. به خاطر اینکه. این مشکلات شامل مواردی مانند:


تولید هوای گرم در دستگاه


تولید صدای بیش از حد و غیر معمول


قطع و وصل برق کولر


سوختن فن


مشکلات پنل کولر، کمپرسور و کندانسور


چه زمانی تعمیر کولر گازی در کراجا ضروری است؟


عمر مفید کولرگازی ها بسیار زیاد است، اما در بیشتر موارد به دلیل عدم نگهداری دوره ای یا نگهداری نادرست، احتمال خرابی بیشتر قطعات آنها وجود دارد. به طور کلی جای نگرانی نیست و تعمیرکاران در کمترین زمان ممکن قطعات مورد نیاز برای تعمیر را تعمیر می کنند و در صورت نیاز این عملیات انجام می شود. سایر خرابی های رایج کولر گازی عبارتند از:


کاهش پرتاب باد خنک تر


آب از کولر می چکد


نمایش پیام های خطا


کولر روشن نمی شود


خرابی کنترل از راه دور


پانل داخلی یا انجماد اواپراتور


فیلتر هوای کولر گازی کثیف است


کولر گازی تراز نیست


سرویس تهویه مطبوع چیست؟


سرویس های دوره ای کولر گازی و نوع کارکرد تجهیزات و تولید سرمایش و گرمایش و حتی مصرف انرژی آن نیز مفید است و با انجام این کار به صورت دوره ای در طول چندین سال تا حد زیادی از فرسودگی تجهیزات جلوگیری می شود. . لطفا توجه داشته باشید که باید هر ساله تعمیرکار حرفه ای را برای سرویس کولر گازی خود مطلع کنید.


ما به خدمات فنی اشاره می کنیم که هر ساله باید بررسی شوند


1- تعویض یا نظافت دوره ای فیلترهای کولر گازی


2- کویل های دستگاه را تمیز نگه دارید.


3- مقدار صحیح مبرد را بررسی کنید.


4- آزمایش نشت مبرد را با استفاده از نشت یاب انجام دهید.


5- مصرف برق دستگاه را با آمپرمتر بررسی کنید.


6- کانال ها را از نظر نشتی در سیستم های مرکزی بررسی کنید و از نشتی جلوگیری کنید.


7- اتصالات برق را بررسی کرده و آنها را تمیز و سفت کنید و در صورت لزوم از پوشش غیر رسانا استفاده کنید.


8- موتورهای روغن را بررسی کنید و تسمه ها را از نظر کشش و سایش بررسی کنید.


9- صحت ترموستات را بررسی کنید.


10- نوسانات برق ورودی را بررسی کنید.


مشکل در کولر گازی


مشکلات کولر گازی می تواند شامل مشکلات الکتریکی و مشکلات مکانیکی کولر گازی باشد.


مشکلات برق:


مشکلات الکتریکی در این سیستم ها اغلب باید با آمپرمتر، ولت متر و ابزارهای این چنینی آزمایش شوند.


مشکلات مکانیکی:


مشکلات مکانیکی می تواند ناشی از شارژ نامناسب، مشکلات سیم پیچ ها یا چرخه یخ زدن باشد.


3


علائمی که نشان دهنده نقص عملکرد دستگاه است


علائم کلی زیر نشان دهنده عملکرد نادرست سیستم هستند:


ضربه فوق العاده


سوپرهیت در واقع تفاوت دمایی بین دمای تبخیر مبرد در اپراتور و دمای بخار تولید شده در خروجی اپراتور است. که برای جلوگیری از ورود احتمالی مایع به کمپرسور و اطمینان از تامین بخار تمیز کمپرسور باید مورد توجه قرار گیرد.


توجه داشته باشید که مقدار سوپرهیت نشان دهنده مقدار مایع در اپراتور و مقدار زیاد آن نشان دهنده کمبود مایع است در حالی که مقدار کم آن نشان دهنده بیش از حد مایع در مقایسه با ظرفیت تبخیر اپراتور است.


خنک کننده


Subcooling به تفاوت بین دمای اشباع مایع خنک کننده در کندانسور و دمای مایع در خروجی کندانسور اشاره دارد. در شرایط عادی، خنک کننده کم بین 4 تا 7 درجه سانتیگراد است.


زیرخنک شدن بالا نشان دهنده مقدار زیادی مایع خنک کننده در کندانسور است که معادل 12 درجه سانتیگراد است. اگر ساب کولینگ 0 باشد، نشان دهنده کمبود مایع در کندانسور است.


فشار کم


مقدار LP پایین نشان دهنده ناتوانی اواپراتور در تامین بخار لازم به قسمت مکش کمپرسور و lP بالا نشان دهنده عدم توانایی کمپرسور در تامین توان لازم برای کشیدن بخار تولیدی با اواپراتور است.


مشکلات موتور الکتریکی کمپرسور


مشکل دیگری که به وجود می آید و نیاز به متخصص در تعمیر کولر گازی دارد این است که کمپرسورهای مورد استفاده برای سیستم های برودتی کوچک معمولا تک فاز هستند.


آنها می توانند از تعدادی از مشکلات الکتریکی رنج ببرند که شایع ترین آنها مشکلات مقاومتی است.


اخرین حرف


انتخاب تعمیرکار بسیار مهم است و اگر شایستگی، دقت و توانایی کافی در تعمیر کولر گازی را نداشته باشد، می تواند هزینه های بیشتری را برای شما به همراه داشته باشد. در این زمینه باید این را بدانید آسان برای کار با نمایندگی تعمیرات کولر گازی با کادری مجرب و آموزش دیده می باشد و برای عیب یابی، مشاوره، نصب می توانید با شماره 09331405570 تماس بگیرید و در اسرع وقت کولر گازی شما را در محل تعمیر کنند.


پایان رپورتاژ تبلیغات