نشست ماهانه روسای شعب بانک ایران زمین کرمان


نشست ماهانه روسای شعب بانک ایران زمین کرمانبه منظور بررسی عملکرد شعب و ارائه راهکارهای لازم، جلسه ای بین روسای استان های کرمان و هرمزگان با حضور مدیر و معاون منطقه، همکاران ستادی، روسا و معاونین شعب منطقه برگزار شد.


به گزارش ایلنا؛ در این نشست قاسم خواجویی بافتی سرپرست استانداری های هرمزگان و کرمان هدف از برگزاری این نشست را پیشبرد منطقه و رسیدن به نقطه مطلوب برای ارائه خدمات بهینه به مشتریان و استفاده از تمامی ابزارها، امکانات و پتانسیل ها عنوان کرد. .

خواجویی بافتی از همکاران خود خواست حداقل یک جلسه در ماه با بهترین مشتریان در تمامی شعب داشته باشند و این موضوع را به صورت جدی در دستور کار خود قرار دهند.

در ادامه جلسه مهدی ترکی معاون امور شعب استان کرمان و هرمزگان به تشریح آمار فعالیت های شعبه پرداخت و بر تشکیل جلسه روزانه با کارکنان شعبه و ارسال صورتجلسه به مدیریت تاکید کرد.

ترکز درک کامل همکاران در حوزه بانکداری نوین در کنار بانکداری و بانکداری اینترنتی را اولویت اصلی بانک اعلام کرد و خواستار کنترل کامل در این زمینه و انتقال آن به مشتریان شد.

معاون منطقه بر توجه همکاران شعبه به فرصت های موجود تاکید کرد و گفت: با تلاش و برنامه ریزی دقیق می توان به جایگاه واقعی خود در شبکه بانکی دست یافت.انتهای پیام/