نشست تعاملی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با مسئولان شهرستان چادگان


نشست تعاملی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با مسئولان شهرستان چادگان

مهندس ایرج شیشانی مدیرعامل ذوب آهن اصفهان با حجت الاسلام محمود بنی جمالی امام جمعه و مهندس جواد شمسی پور فرماندار چادگان دیدار و گفتگو کرد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی ذوب آهن اصفهان، امام جمعه چادگان در این دیدار با تسلیت ایام سوگواری ایام سوگواری شهادت اباعبدالله و یاران باوفایش گفت: در شرایط کنونی صنعت کشور از مبارزه با توطئه دشمن از اهمیت ویژه ای برخوردار است و صنعت گران از جمله کسانی که در ذوب آهن اصفهان به اقتصاد کشور خدمت می کنند وظایف خود را به خوبی انجام داده اند.
وی افزود: ذوب آهن اصفهان نقش مهمی در ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی و اجتماعی استان و کشور داشته است و امیدوارم با توسعه صنعت کشور شاهد رونق بیشتر و بهبود معیشت مردم باشیم. .

فرماندار چادگان همچنین ذوب آهن اصفهان را یکی از صنایع مهم کشور دانست که در نیم قرن اخیر منشأ خدمات بسیاری به کشور بوده است.
وی توجه مسئولان بخش دولتی به مشکلات مردم را بسیار موثر و ضروری عنوان کرد.
مهندس شیسنتی نیز در این دیدار از مسئولان و مردم شهرستان چادگان که از دیرباز میزبان کارکنان ذوب آهن، سایر صنایع و سازمان ها و سایر مردم در نقاط گردشگری این شهر بوده اند، تقدیر کرد و گفت: ذوب آهن اصفهان توجه دارد. مسئولیت های اجتماعی مسئولیت های اصلی خود را می شناسد و از ظرفیت های آنها در این راه استفاده می کند.

وی ابراز امیدواری کرد تعامل و همکاری ذوب آهن اصفهان و شهر چادگان برای خدمت به مردم و توسعه صنعت تداوم و توسعه یابد.


انتهای پست/