نامه به سردبیر – 5 سپتامبر 2021ترسو خشن
پست مرتباً شروران را “اراذل و اوباش” می نامد (“شکار گانگسترهای مترو” ، اوت.

آنها را واقعاً ترسو بنامید. فقط یک ترسو به پسری حمله می کند که با مادرش از پله ها بالا می رود ، عقب می افتد و مادرش را می کشد.

دوباره در روزنامه یکشنبه ، یک “اوباش” زنی را از پله های مترو بیرون راند ، از روی دروازه بلیط پرید و با لبخند فرار کرد. در چند ماه گذشته ناجوانمردی زیادی وجود داشته است که در اینجا اعتراف کنم. آنها ترسو هستند و باید آنها را اینگونه نامید. بنابراین ، وقتی با دوستان خود می نشینید و مقالات روزنامه ای در مورد رفتار آنها پیدا می کنید ، به عنوان یک “اوباش” جلوه داده نشوید.

ابی زاکرمن
منهتن

کلاهبرداری LIRR
تا زمانی که تغییرات واقعی اعمال نشود ، کلاهبرداری در LIRR حل نخواهد شد (“در داخل فرهنگ تقلب LIRR ،” سرمقاله ، 30 آگوست).

سوء استفاده های اضافی و حقوق بازنشستگی خارج از کنترل سال به سال ادامه می یابد. رهبری اتحادیه MTA به طور مداوم در مورد قوانین و وظایف کاری ، کمک های بیمه درمانی و حقوق بازنشستگی از مدیریت بهتر عمل می کند.

زمان بسیار زیاد و سوابق حضور هنوز به سیستم افتخار بستگی دارد. چه زمانی نصب ساعت بیولوژیکی متصل به سیستم حقوق و دستمزد MTA به پایان می رسد؟ چه زمانی ناظران تأیید ساعات اضافی غیرمعقول را متوقف خواهند کرد؟ چه زمانی آنها توسط سرپرستان خود پاسخگو خواهند بود؟

آیا جاننو لیبر ، رئیس جدید MTA می تواند با موفقیت در مورد قراردادهای اتحادیه آینده مذاکره کند تا وظایف کاری انعطاف پذیرتری را شامل شود؟ افزایش حقوق باید با شاخص قیمت مصرف کننده مطابقت داشته باشد. مستمری های بازنشستگی آینده باید بر اساس حقوق پایه سال گذشته محاسبه شود و با اضافه کار اضافه نشود.

هر دلار تولید شده توسط سواران یا کمک های شهری ، ایالتی و فدرال به حساب می آید. انتظار مالیات دهندگان بیشتر از این نیست.

لری پنر
گردن عالی

جنون Leprechaun
در دنیایی که حتی مسخره ترین طلسم ها هم جذاب به نظر می رسند. به عنوان مثال ، “Phillie Phanatic” ، من فکر می کنم مضحک است که هرکسی می تواند به پری نوتردام نفس بکشد.

بر خلاف انواع مختلف طلسم های بومی آمریکا که توسط برخی از تیم های کالج انتخاب شده اند ، نام مستعار “Fighting Irish” نوتردام نشان دهنده بخش قابل توجهی از دانش آموزان ، فارغ التحصیلان و پیروان ملی آن است.

من شک دارم که Seminoles بخش بسیار کوچکی از شورای دانشجویی ایالت فلوریدا را تشکیل می دهد ، اما آمریکاییان ایرلندی همیشه در نوتردام نمایندگی گسترده ای داشته اند و تقریباً هیچ کس از این نام مستعار دست برنمی دارد. در واقع ، هر دانش آموز و فارغ التحصیلی که می شناسم آن را به عنوان نشان افتخار می بیند.

اسکار هاتنر
سولبری ، پنسیلوانیا

رفع جرم واقعی
تسلیت ما به Shanequa Griffin ، مادر Aamir Griffin ، که در سال 2019 مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد (“غم و تسکین ما” ، 28 آگوست). امیدوارم فردی که به اتهام قتل دستگیر شده است در صورت اثبات محکومیت به حبس ابد محکوم شود.

مایلم اضافه کنم که این دستگیری بدون تلاش NYPD امکان پذیر نبود. حمایت از NYPD در حال حاضر بسیار مهم است.

اگر افراد به اصطلاح “لغو کننده” واقعاً از بی گناهان مراقبت می کنند ، آنها از استخدام افسران پلیس بیشتر و همچنین افسران شجاعی مانند ستوان مایکل برد و برایان سیکنیک فقید حمایت خواهند کرد. افرادی مانند آنها همه ما را در امان نگه می دارند.

جان فرانسیس فاکس
سمت آفتابی

آیا می خواهید داستان امروز را بشنوید؟ لطفاً افکار خود (شامل نام و شهر محل سکونت) را به [email protected] ارسال کنید. حروف را می توان برای وضوح ، طول ، دقت و سبک ویرایش کرد.

دیدگاهتان را بنویسید