ناشنوایان فرصت یافتند با پلیس 110 قزوین تماس بگیرند


ناشنوایان فرصت یافتند با پلیس 110 قزوین تماس بگیرند

فرماندهی انتظامی شهرستان قزوین گفت: ناشنوایان و کم شنوایان می توانند نیازهای پلیسی خود را به سامانه پیامکی ۱۱۰۲۸ ارسال کنند.


به گزارش ایلنا، سردار ابراهیمی در تشریح این خبر، با بیان اینکه مرکز فوریت های پلیسی 110 به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات و رسیدگی به نیازهای نظم و امنیت عمومی است، اظهار داشت: برخورد خشن است. با کشف سامانه پیامکی 11028 ظرفیتی در سراسر استان ایجاد شد تا این اقوام نیز بتوانند از طریق پیامک با 110 تماس بگیرند و ارتباط برقرار کنند.


فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: در این راستا هر فرد ناشنوا یا کم شنوا که به هر دلیلی نیاز به حضور پلیس داشته و درخواست کمک می کند می تواند پرونده و آدرس خود را به سامانه پیامکی 11028 ارسال و از پلیس استعلام کند و 110 کاربر نیز هستند. جدی و تلاش.» آنها تلاش های خود را برای رفع نیازهای امنیتی این امدادگران مضاعف خواهند کرد.


وی با اشاره به تاثیر مثبت این سامانه در ارائه خدمات و پاسخگویی به موقع به نیازهای مردم به مقاصد پلیسی، اظهار داشت: سامانه پیامکی 11028 با هدف ارائه خدمات دوگانه در استان به صورت رسمی راه اندازی و راه اندازی شده است. .


انتهای پست/