میچنوویچ: هیچ کس از لواندوفسکی برای ضربه ایستگاهی ناراحت نیست


میچنوویچ: هیچ کس از لواندوفسکی برای ضربه ایستگاهی ناراحت نیست


به گزارش ایلنا، لهستان امشب اولین بازی خود در مرحله گروهی جام جهانی 2022 را مقابل مکزیک برگزار کرد و در نهایت به تساوی بدون گل رضایت داد.


بهترین موقعیت گلزنی لهستان در این بازی به پنالتی به سود آنها تبدیل شد. با خطا روی روبرت لواندوفسکی توسط بازیکنان مکزیک پنالتی اعلام شد و مهاجم لهستانی باشگاه بارسلونا پشت توپ قرار گرفت و برخلاف تصور، توپ توسط مدافع مکزیکی دفع شد.


با این حال سرمربی لهستان در پایان بازی به رسانه ها گفت که این پنالتی از دست رفته نباید دلیلی برای حمله لواندوفسکی باشد و هیچکس در لهستان از دست او ناراحت نیست.


هیچ کس از لواندوفسکی ناراحت نیست. اجازه دهید صادقانه باشد


تیمی که در جام جهانی بازی می کند نمی تواند به تساوی بدون گل در بازی رفت راضی باشد. اما هیچ کس از رابرت لواندوفسکی ناراحت نیست. فراموش نکنیم که او تاکنون در بسیاری از مسابقات مهم لهستان چه گل هایی به ثمر رسانده است. در تورنمنت های قبلی بازیکنان بزرگ پنالتی را از دست می دادند.


تحلیل بازی از نگاه سرمربی لهستانی


بازی خیلی نزدیک بود. سبک بازی حریف ما را مجبور کرد سبک خاصی را در پیش بگیریم و تغییرات خاصی را در نظر بگیریم. فکر می کنم در دفاع خوب بودیم. من به یاد ندارم مکزیک موقعیت های گلزنی زیادی داشته باشد. آن مجازات تاسف بار بود. بعد از آن موقعیت های دیگری پیش آمد که می توانستیم در محوطه جریمه با آرامش بیشتری با حریف بازی کنیم.


من با قدرت عربستان سعودی آشنا هستم و بازی آنها را از نزدیک دیده ام. من قبلاً به شما خبرنگاران گفتم که قدرت عربستان را در قطر خواهید دید. بنابراین از بازی عربستان تعجب نکردم. اما صادقانه بگویم از برد آنها مقابل آرژانتین شگفت زده شدم.


انتهای پست/