مومنی: مشکلات و مشکلات خانوادگی دلیل جدایی مجیدی بود/ مثل برخی تیم ها قول حضور در جام جهانی را نمی دهیم!


    مومنی: مشکلات و مشکلات خانوادگی دلیل جدایی مجیدی بود/ مثل برخی تیم ها قول حضور در جام جهانی را نمی دهیم!

یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: یکی از دلایل جدایی مجیدی از استقلال مشکلات و مشکلات خانوادگی بود.


به گزارش ایلنا، محمد مومنی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: ابتدا از زحمات کادر فنی قبلی استقلال و همچنین بازیکنانی که باعث افتخار و اقتدار هواداران شدند تشکر می کنم. مجیدی درخواست موافقت شده را به باشگاه ارائه کرد.


وی در پاسخ به این سوال که آیا بازهم مشکلات خانوادگی دلیل طلاق مجیدی از استقلال است، گفت: یکی از دلایلش این بود که از هر نظر می دانید هر بازیکن یا مربی ای که پاداش می گیرد می خواهد پیشرفت کند، امارات می خواست مجیدی را جذب کند و او هم می خواست مجیدی را جذب کند. همچنین سعی کرد تجربه خود را در کشور دیگری به چالش بکشد.به نظر من انتخاب خوبی بود.


یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال اضافه کرد: پولی برای حضور مجیدی در امارات نداشتیم اما او خودش تصمیم گرفت و به هر نحوی دوست داریم رضایت او را بگیریم. مجیدی چهره باشگاه استقلال بوده و یکی از بازیکنان و مربیان خوب این تیم است. قطعاً در آینده می توانیم از تجربیات او بیشتر استفاده کنیم و به همین دلیل پذیرفتیم که به باشگاه امارات برویم.


مومنی در مورد انتخاب ساپینتو گفت: آیورلو در بحث انتخاب مربی تجربه کافی داشت و ما تمام قدرت را به او دادیم. در نهایت یک مربی خیلی خوب به نام آقای ساپینتو گرفتیم و توافق خوبی با هم داشتیم. هیچ مربی نمی تواند موفقیت را تضمین کند، اما روند انتخاب درست بود.


یکی از اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال با بیان اینکه گفته می شود مبلغ قرارداد این مربی 450 هزار است، تصریح کرد: مبالغ قرارداد در اختیار باشگاه و بخش خصوصی است. رقم قرارداد او زیاد نیست.


وی در پاسخ به این سوال که آیا جذب سعید صادقی بازیکن گل گهر منتفی است، پاسخ داد: تلاش می کنیم بازیکنان باکیفیتی به خدمت بگیریم و نقاط ضعف تیم را با بازیکنان ایرانی پوشش دهیم. ما یک تیم مستقل هستیم و تیم ملی نیستیم که قول حضور در جام جهانی را بدهیم.


مومنی در پاسخ به این سوال که تیم های دیگر هم چنین قولی می دهند، تاکید کرد که قطعا این قول را داده اند.


عضو هیأت مدیره استقلال درباره مذاکره با الکس نوری گفت: باشگاه با افراد زیادی صحبت کرده اما خواسته های آنها برآورده نشده است. برنامه ما این بود که مذاکراتمان برای دوجانبه سودمند باشد نه یکجانبه. مربیانی که به این کشور می آیند باید افتخار کنند که به فوتبال ایران کمک می کنند و ما هم به او کمک می کنیم. احترام باید متقابل باشد و استقلال باشگاه بزرگی است. قصد ما این نبود که تیم را خراب کنیم.


وی با یادآوری وضعیت وریا گفوری بیان کرد: سرمربی تصمیم گرفت.


انتهای پیام/