موفقیت در جنگ اقتصادی موضوع دخالت سپاه در صرفه جویی در مصرف آب و برق است


موفقیت در جنگ اقتصادی موضوع دخالت سپاه در صرفه جویی در مصرف آب و برق است

سرلشکر سلامی با بیان اینکه سپاه در سال جاری به 8 هزار روستا آبرسانی می کند، گفت: موفقیت در جنگ اقتصادی به مشارکت سپاه در صرفه جویی در آب و برق است.


به گزارش ایلنا، سردار سرلشکر ژوزین اسلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صبح امروز در آغاز رزمایش مشترک صرفه جویی در آب و برق با حضور علی اکبر محرابیان وزیر نیرو و جمعی از فرماندهان کل سپاه گفت: و مسئولان وی گفت: اینکه ما در جنگ اقتصادی هستیم پذیرفته شده است بنابراین تصور ما از شرایطی که در آن قرار داریم نشان می دهد که در این جنگ هستیم حتی با تمام ویژگی های یک جنگ.


وی افزود: جنگ ها به هر شکلی که باشد با هدف شکستن اراده طرف مقابل است و امروز در تهاجم اقتصادی دشمن قرار داریم.


سرلشکر سلامی گفت: در حالی که این تحریم ها منجر به تحولات ارزشمندی برای گسستن تمامی پیوندهای وابستگی به بیگانگان شده است، زیرا در محاصره و جنگ اقتصادی هستیم، کشور باید بتواند از منابع داخلی خود برای ادامه حیات و استقلال خود استفاده کند. ادامه دهید.


وی افزود: موفقیت در جنگ اقتصادی موضوع ورود سپاه به صرفه جویی در آب و برق است، البته صرفه جویی همیشه بار اضافی را در نظر می گیرد؛ کشوری که می خواهد پیشرفت کند به آب نیاز دارد پس هیچکس حق ندارد. سرمایه خود را صرف ضایعات کنند.


سرلشکر سلامی با بیان اینکه سپاه در سال جاری به 8 هزار روستا آبرسانی می کند، افزود: سپاه همیشه اهل عمل است، بنابراین در راستای افشای توطئه قریب الوقوع دشمن در برابر آب و برق، متعهد به مصرف بهینه انرژی است. بیایید شکست بخوریم و قدردان تلاش کسانی باشیم که به دنبال گرما و سرما هستند تا انرژی را برای همه در دسترس قرار دهند.


انتهای پیام/