موسسه آموزش عالی زنده تبریز پرچم شیراز را برافراشت


موسسه آموزش عالی زنده تبریز پرچم شیراز را برافراشت

پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی کلیه دانش آموزان پسر تبریز با موفقیت هیئت دانشجویی موسسه آموزش عالی زند شیراز به پایان رسید.


به گزارش ایلنا، رئیس مؤسسه آموزش عالی زند شیراز با بیان اینکه کاروان دانشجویان اعزامی از مؤسسه زند پیش از این موفق شدند با دست پر و مدال های رنگارنگ تبریز را به مقصد شیراز ترک کنند. وی گفت: موسسه دانشگاه زند شیراز با تلاش و پشتکار جوانان ورزشکار و همچنین تلاش بی دریغ کادر فنی و مربیان موفق به ثبت رتبه های ممتاز شده است.


سید ابراهیم حسینی همچنین به برخی از افتخارات و مقام های کسب شده توسط تیم پسران این نهاد در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانش آموزان سراسر کشور اشاره و خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین دستاوردهای این دوره از مسابقات قهرمانی بود. عناوین قهرمانی و مدال طلا در مسابقات والیبال که توسط بزرگان دانشگاه زنده تاسیس شده است.


وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به مدال ها و مقام های کسب شده توسط ورزشکاران دانشگاه زنده در رشته های انفرادی خاطرنشان کرد: مدال نقره هادی شعبانی کشتی گیر وزن 60 کیلوگرم و مدال نقره احمدرضا بیاتی را کسب کردند. کشتی گیر وزن 67 کیلوگرم مدال برنز علیرضا غفاری کشتی گیر وزن 87 کیلوگرم در مسابقات کشتی از افتخارات این نهاد است.


رئیس موسسه آموزش عالی زند شیراز در ادامه به مقام های کسب شده توسط کاراته بازان این موسسه اشاره کرد و افزود: محمد کاویانی منش در وزن 75 کیلوگرم به مدال نقره دست یافت، پرهام رستمی در رده کومیته به مقام پنجم دست یافت. در وزن 84+ و پرهام رستمی در مسابقات کاراته در وزن منهای 84 کمیته پنجم شد اشکان آدادی از دیگر افتخارات ورزشکاران این نهاد بود.


حسینی ادامه داد: محمدجواد کاظمی در مسابقات دو و میدانی 400 متر مقام چهارم، آرین شجاعیان عنوان بهترین لیبرو مسابقات والیبال، محمدامین واقف عنوان بهترین مدافع هافبک والیبال را کسب کردند. مسابقات و حامد رحمانی عنوان بهترین مربی والیبال را از آن خود کرد. تیم زند شیراز بخشی دیگر از کارنامه پرافتخار موسسه آموزش عالی زند در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانشجویان سراسر کشور را تشکیل می دهد.


وی با اشاره به اینکه تعدادی از اعضای تیم فوتسال دانشگاه زند برای حضور در اردوی استعدادیابی تیم ملی دعوت شده اند، گفت: از ورزشکاران زند می توان به محمد الحمیس، سروش زارع، محمد رجبی و علیرضا فلاحی اشاره کرد. تیم فوتسال موسسه آموزش عالی که به آزمون استعدادیابی دانشجویان تیم ملی فوتسال راه یافت.


رئیس موسسه آموزش عالی زنده شیراز در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به موفقیت دانشجویان این دانشگاه در المپیاد فرهنگی دانشجویی کشور در تبریز نیز اظهار داشت: دانشگاه زنده شیراز در مسابقات موسسه شرکت کرد. آموزش عالی منطقه ای متشکل از هفت کشور با حضور استان های فارس، بوشهر و کهگیلویه و بویرا احمد موفق شد در پانزدهمین المپیاد فرهنگی ورزشی دانش آموزان سراسر کشور که در تبریز برگزار شد، بالاترین امتیاز مشارکت را کسب کند.


وی با بیان اینکه دانشگاه زند با اعزام یک گروه دانشجویی – دانشجویی به این المپیاد توانست مقام ها و مدال های رنگارنگی را برای استان فارس و شهر شیراز کسب کند، خاطرنشان کرد: اگرچه همه موسسات غیرانتفاعی در این مسابقات شرکت می کنند. ، موسسه دانشگاه زند شیراز بود که توانست جواز حضور در این المپیاد را کسب کند و در بین تمامی دانشگاه ها و موسسات زیرمجموعه وزارت علوم رتبه پنجم را در کل کشور کسب کند.


به گفته وی، مؤسسه زند موفق شد در کنار این مراکز بزرگ، پس از دانشگاه‌های معروفی چون دانشگاه تهران، اصفهان، دانشگاه الزهرا (س) و دانشگاه فردوسی مشهد در جایگاه پنجم این جدول قرار گیرد.


رئیس مؤسسه آموزش عالی زنده شیراز از مقام های کسب شده توسط دانشجویان در این دوره از مسابقات، ملیکا عامر تاشا را کسب مقام اول در رشته تنیس روی میز و دعوت وی به تیم ملی تنیس عنوان کرد و ادامه داد: بهاره فریدونی در مسابقات تکواندو کشور در سال 1398 موفق به کسب مقام اول شد. وزن 49 کیلوگرم کبورگی و آیدا سهری در مسابقات تکواندو وزن 57 کیلوگرم در کنار سایر عناوین دانشجویان این دانشگاه مقام اول مسابقات تکواندو کبورگی را کسب کردند.


حسینی در ادامه سخنان خود به مقام دوم مینا رضایی در تنیس روی میز گروهی و مقام دوم در ماده 60 متر با مانع نیز اشاره کرد و گفت: فاطمه پگاهراد در ماده 200 متر قورباغه مقام دوم و در مسابقات بدمینتون نرگس طلوعی و درنا ابراهیمی به مقام دوم دست یافت. یکی از دیگر دانشجویان این دانشگاه افتخار آفرینی می کند.


وی خاطرنشان کرد: مقام سوم مسابقات تکواندو تیمی این دوره از مسابقات به نام تیم تکواندو دانشگاه زنده ثبت شد که از دیگر موفقیت های دانشجویان این دانشگاه بود.


رئیس دانشگاه زند در بخشی دیگر از سخنان خود از کسب مقام چهارمی تیم شنای این دانشگاه در این مسابقات خبر داد و افزود: مقام چهارمی فاطمه پگاهراد در ماده 200 متر آزاد به همراه مقام چهارمی. 100 متر معصومه حیدری کرال پشت نیز در کارنامه افتخاری دانشجویی این دانشگاه ثبت شده است.


حسینی با اشاره به کسب مقام پنجمی تیم والیبال بانوان این دانشگاه گفت: مقام پنجم دو و میدانی مینا رضایی در ماده 60 متر آزاد به همراه پنجمی فاطمه قربانی در مسابقات تکواندو در وزن 46 از جمله این مسابقات است. از دیگر دستاوردهای دانشجویان این دانشگاه


انتهای پست/