موج‌سواری در نیوانگلند: بهترین سواحل، درس‌ها و محل اقامتعلیرغم تمایز آن به عنوان کوچکترین ایالت در آمریکا، رود آیلند از نظر حجم عظیم خط ساحلی قدرتمندترین است. این جواهر کوچک بیش از 400 مایل از ساحل – بیشتر از کالیفرنیا – به خود می بالد. برخی از همان ویژگی‌های ساحلی که به رود آیلند سواحل زیادی می‌بخشد (به هر حال، آن را ایالت اقیانوس نامیده می‌شود)، همچنین همان چیزی است که آن را به یک مقصد موج‌سواری کمتر از سری تبدیل می‌کند. ترکیبی از ورودی‌ها، کرانه‌های ماسه‌ای و صخره‌ها یک قرنیه واقعی از شکاف‌ها ایجاد می‌کند که در طیف وسیعی از جهت‌های باد و موج‌ها بهترین عملکرد را دارد.

هنگام در نظر گرفتن درس های موج سواری و اقامت در این پناهگاه موج سواری کوچک، ابتدا بین دو منطقه ساحلی ایالت، ناراگانست در شرق و نیوپورت در غرب، انتخاب کنید. موج سواران بی باک که زمان زیادی در اختیار دارند می توانند هر دو را کاوش کنند، اما با خلیج ناراگانست بین آنها و تعداد زیادی خط ساحلی برای پوشش دادن، یک طرف یا طرف دیگر را برای بازدید متمرکزتر انتخاب کنید.

در سمت ناراگانست، یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین آموزشگاه های موج سواری پیتر پان موج سواری و آکادمی SUP است. این لباس که متعلق به پیتر پانیوتیس است، زیر چتر فروشگاه به همان اندازه معروف او، ناراگانست سرف و اسکیت است. فروشگاه فقط چند دقیقه پیاده تا ساحل شهر ناراگانست فاصله دارد، جایی که مبتدیان می توانند پاهای خود را خیس کنند.

افراد بالقوه می توانند پس از یک روز طولانی در امواج در هتل The Break، 10 دقیقه در جنوب فروشگاه پان، خنک شوند. تنها با 16 اتاق و موقعیت مکانی در چند قدمی آب، اقامت در اینجا دلپذیرترین تعطیلات موج سواری را برای شما رقم می زند. پس از یک روز در امواج، پاهای خسته خود را روی کف گرم حمام گرم کنید و سپس نمک را در یک دوش بارانی بشویید. سپس، قبل از رفتن به بار روی پشت بام، در کنار شومینه خصوصی خود دراز کنید، جایی که می توانید غروب خورشید را در دریا تماشا کنید و در حالی که یک کوکتل دست ساز می نوشید (شما آن را به دست آورده اید). به طبقه پایین به رستوران هتل، صندلی 5 بروید تا با غذاهای محلی مانند سرخ کردنی، کالاماری پوینت جودیت، سالادهای فصل، و گوش ماهی سرخ شده سوخت‌گیری کنید. وقتی زمان خاموش شدن چراغ‌ها می‌رسد، در تخت خواب شیک و کینگ خود فرو بروید تا یک روز دیگر در موج سواری به بازوها استراحت دهید.

دیگر گزینه‌های اقامتی عالی در همان منطقه عبارتند از The Shore House، Aqua Blue Hotel و هتل تمیز، راحت و مقرون به صرفه آتلانتیک هاوس.

برای یک سفر موج سواری متمرکز بر سمت شرقی خلیج، لباس برجسته و 10 ساله Rhody Surf را برای درس امتحان کنید. در ساحل ایستون نیوپورت، یک اسنک بار، کابانا، و سایر امکانات عمومی فراتر از امواج وجود دارد. به‌علاوه، در نزدیکی برخی از متمایزترین هتل‌های نیوپورت (مثلاً تخت‌های پر زرق و برق و چهار پوستر)، مانند Chanler در کلیف واک، و همچنین مقصد دیرینه شهر شیک برای B&B، کسل هیل، قرار دارد. با این حال، اگر واقعاً می‌خواهید ماشین را رها کنید، به هتل و سوئیت‌های نیوپورت بیچ در میدل‌تاون، درست در شرق ساحل ایستون و پنج دقیقه پیاده‌روی از رودی، مراجعه کنید. این به معنای زمان کمتری بین درس ها و استراحت است – تمیز و راحت باشید یا برای کمی غوطه ور شدن پس از موج سواری به جکوزی در فضای باز بروید.

رژیم لاغری سریع