مهماندار JFK پس از چند دهه سکوت در مورد یک رابطه صحبت کرد.


او به مدت 63 سال رابطه “عاشقانه دیوانه وار” خود را با جان اف کندی همچنان مخفی نگه داشت.

در حال حاضر ، دیانا دی وگ ، مادربزرگ 83 ساله دو فرزند است که از نظر قانونی نابینا است و 20 سال است که در آپارتمان وست ویلیج خود روان درمانی خصوصی انجام می دهد. اما در سال 1958 ، او دانشجوی سال دوم در دانشگاه رادکلیف بود و وقتی JFK سخنرانی انتخاباتی سناتور را در سالن رقص بوستون ایراد کرد ، وحشی شد.

ناگهان او پشت میز او نشست و خواست در کنارش بنشیند و هفته بعد شخصاً او را به رویدادی دعوت کرد.

دی وگ به یاد می آورد: “به من صندلی بدهید ، تا یک پیرمرد خسته بتواند در کنار یک زن زیبا بنشیند.”

سی وپنجمین رئیس جمهور آینده ایالات متحده و تسخیر آموزش مختلط او تا چهار سال آینده با هم خواهند خوابید.

او در مورد رابطه عاشقانه مخفی خود با یک نماد کاریزماتیک آمریکایی برای اولین بار به طور عمومی به هفته نامه دیجیتال گریدون کارتر گفت: “در آن زمان ، من نمی دانستم که از سایر دانش آموزان جدا شده و درگیر شده ام.” -صبح. “من 20 ساله بودم ، هورمون هایم را خوب کار می کردم و دیوانه وار عاشق این پسر جذاب شدم.”

JFK در حال حاضر یک مرد 40 ساله متاهل با کمر بدنام بود.

در آن زمان ، دختران خوب رابطه جنسی نداشتند. من در مورد آن صحبت نکردم زیرا این یک شوخی نبود. ‘

به هر حال ، سناتور ستاره در حال ظهور ، جلسات منظم خود را با شاگرد شوکه شده از ستاره آغاز کرد. یک راننده مخفی د وگ را از محل اقامت خارج از محوطه دانشگاه بیرون می آورد و او را به جایی می برد که در حال مبارزات انتخاباتی بود. او او را “معشوق” می خواند و کارکنان که برایش قهوه آورده بودند از او مراقبت می کردند. قبل از اینکه JFK به او بپیوندد تا به خانه برود.

“شما می دانید که من فقط برای یک رای در اینجا بسیار سخت کار می کنم.” وقتی با او در ماشین بود اغلب او را مسخره می کرد.

او درباره استدلال JFK در مورد روال معمول گفت: “این آسان و از نظر احساسی راحت بود.” [Jacqueline] کندی در این سطح درگیر کمپین حومه شهر نبود. “

diana-de-vegh-jfk
جان اف کندی با کت در حال ترک ستاد مبارزات انتخاباتی در هتل کارلایل در راه عازم کلیسای جامع سنت پاتریک برای شرکت در مراسم ختم کم در اواخر دهه 1950 است. زوج های مخفی اغلب در اینجا با هم ارتباط برقرار می کنند.
بایگانی بتمن

آنها در آپارتمان بوستون و هتل کارلایل در Upper East Side نیویورک عشق می ورزیدند. با این وجود ، او بیش از یک قسمت از وقت و توجه او را در آرزوی خود داشت و سرانجام به واشنگتن رفت تا با نزدیکترین مقام خود در ایالات متحده به او نزدیک شود. پس از پذیرفتن اینکه تحت مراقبت رئیس جمهور کندی نیست ، دی بچ گفت “آنجا بهتر است”.

در آن زمان ، شایعات مربوط به ماراتن فیزیکی کاملوت این شخصیت عمومی فقط زمزمه های پنهانی بود که رسیدن به جریان اصلی ده ها سال به طول می انجامد ، از معشوقه های اشرافی سوئدی گرفته تا مرکز مافیایی که او با سیناترا به اشتراک می گذارد تا مریلین مونرو ، بمب گذار محکوم به مرگ هالیوود. به

سپس در سال 1962 ، فرمانده کل JFK متوجه شد که پدر دو وگ همان اقتصاددان مجارستانی است که اخیراً مشورت خود را در مورد مسائل سیاسی آغاز کرده بود. او دیانا را به خانه خود در جورج تاون فراخواند و از او خواست واقعیت ها را تایید کند.

diana-de-vegh-jfk
دیانا دی بگ در کودکی. “[JFK] ما مجبور شدیم کوچک شویم زیرا آنها نمی توانند مرا تنها بگذارند. ” “من نمی دانستم چه اتفاقی می افتد ، اما همه چیز به طرز چشمگیری تغییر کرده است.”
با احترام به دیانا دی بگو

او توضیح داد: “او چیزی علیه من نداشت ، اما من متوجه شدم که این می تواند یک مشکل باشد زیرا بسیاری از مردم پدرم را می شناسند ، اما او نمی تواند من را تنها بگذارد ، بنابراین ما مجبور شدیم کوچک شویم.” به پست.. “من نمی دانستم چه اتفاقی می افتد ، اما همه چیز به طرز چشمگیری تغییر کرده است.”

بنابراین JFK شروع به “قرار دادن او در قفسه” کرد. آنها کمتر ملاقات کردند و او شروع به لقب “سرد” کرد (اگرچه او احساس می کرد که او فردی سرد است). همانطور که برخورد آنها کاهش می یابد ، عزت نفس او کاهش می یابد و او تصمیم می گیرد به پاریس فرار کند.

diana-de-vegh-jfk
پوستر کمپین JFK در سال 1960: “من در آن زمان نمی دانستم که از دانش آموزان دیگر جدا شده ام و به سادگی در تور گرفتار شده ام.” “من 20 ساله بودم ، هورمون هایم را خوب کار می کردم و دیوانه وار عاشق این مرد جذاب شدم.”
عکس سهام علامی

او نمی تواند به خاطر بیاورد که آیا محل دقیق آخرین ملاقات آنها خانه یا محل کار او بوده است ، اما این آخرین باری بود که او را دیدم. JFK سال بعد ترور شد.

“کل ایده تخصصی اعطا شده -” شما با من بخوابید ، من شما را خاص می کنم ” – ما در هاروی واینستین ، راجر آیلز و تجارت نمایشی چیزهای زیادی دیده ایم.”

وی در لحظه شنیدن این خبر به پست گفت: “من کاملاً فلج شده ام.” “من در بیسترو محلی خودم شام می خوردم و این خبر بود و فکر کردم این درست نیست. من به خانه رفتم ، به رختخواب رفتم و روز بعد همه روزنامه ها را گرفتم. ”

او خود را در دنیای هنرمندان خارج از کشور غرق کرد ، نامزد کرد ، ازدواج کرد ، برای حضور در ییل به ایالات متحده بازگشت ، دو دختر داشت ، به نیویورک رفت ، طلاق گرفت ، به کلمبیا رفت ، مددکار اجتماعی شد و شغل جدیدی پیدا کرد. آن را پیدا کرد شریک – و من در مورد رابطه نامشروع خود با جان اف کندی به کسی نگفته ام.

“در آن زمان ، ما در مورد آن صحبت نکردیم زیرا بچه های خوب رابطه جنسی نداشتند ، بنابراین این یک شوخی نبود. این تنها چیزی نیست که من در مورد آن بحث می کردم. ” به جای برخورد یا به اشتراک گذاشتن تجربیات ، او به یک “کیسه انرژی مرده” تبدیل شد.

diana-de-vegh-jfk
دیانا دی وگ و برادر کوچکترش.
با احترام به دیانا دی بگو

با این حال ، این پرونده در واشنگتن یک راز ناگفته بود (“شایعات زیادی وجود داشت”) و در نهایت دو روزنامه نگار با او تماس گرفتند. او به آنها گفت و آنها داستان او را به اشتراک گذاشتند ، اما فقط ناشناس. ماریون فی “میمی” آلفورد ، که به عنوان کارآموز کاخ سفید با JFK رابطه داشت ، هنگام نوشتن خاطرات خود “روزی روزگاری یک راز” در 2011 نیز با د وگ تماس گرفت.

دی وگ به یاد می آورد: “او برای من نامه نوشت و من پاسخ دادم که برای او آرزوی سلامتی دارم ، اما واقعاً چیزی برای گفتن نداشت.”

تجربیات د وگ در سال 2004 “فضل و قدرت” سالی بدل اسمیت نیز نشان داده شده است ، اما د وگ ادعا می کند که او فقط از وعده ای ناشناس (شکسته) با اسمیت صحبت کرده است.

او داستان خود را به طور غیر رسمی با کسانی که آن را درخواست کرده بودند در میان گذاشت ، اما تا همین اواخر احساس نمی کرد که مجبور است داستان خود را بگوید. پیرمرد را بدون احترام به خود عبادت کنید. او معتقد است که اگر بخواهیم او را متقاعد کنیم که روابط سمی و نابرابر قدرت پویا را دوباره ارزیابی کند و در عوض یاد بگیرد که بخشی از انرژی های عاشقانه خود را وقف عشق به خود کند ، به اشتراک گذاشتن داستان او در حال حاضر ارزشش را دارد.

diana-de-vegh-jfk جان اف کندی ، سی و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده.
جان اف کندی ، سی و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده.
zumapress.com

او می گوید: “کل ایده ارائه تخصص -” شما با من بخوابید ، من شما را خاص می کنم ” – ما در هاروی واینستین ، راجر آیلز و تجارت نمایشی چیزهای زیادی دیده ایم.

به نظر او ، رابطه او با JFK از بسیاری جهات معمولی از این بت پرستی مسموم مردان است. “من آماده بودم که مستقیماً به JFK نگاه کنم. من هرگز فکر نمی کردم که او با من نامزد شده است و می خواستم که او مرا “دوست” داشته باشد. ”

او از رابطه خود پشیمان نیست “زیرا آنها آنچه را که باید در دراز مدت بدان بدانم به من آموختند” به من آموختند. قلب او توسط مردی شکسته می شود که آماده است وقتی او ناراحت می شود او را دور بیندازد.

او توسط JFK وسوسه نمی شد.

سپس ، در سال 1957 ، سناتور جان اف کندی و ژاکلین بوویر کندی "آوریل در پاریس" توپ از والدورف آستوریا
سناتور جان اف کندی و همسرش ژاکلین بوویر کندی در مراسم “آوریل در پاریس” در والدورف آستوریا ، 1957.
بایگانی بتمن

دیدگاهتان را بنویسید