من نمی توانم: چرا تعداد کمی از آنها به کشف و حفظ یک سبک زندگی سلامتی امید دارند

شروع

در طول سالها من با یک دانشمند برجسته استرالیایی (دکتر گرانت دونوان از پرت) برای انجام تحقیقات در مورد تغییر سبک زندگی کار کرده ام. کار ما بر درک این موضوع متمرکز شده است که آیا بزرگسالان شانس بیشتری از 50/50 برای بهره مندی از تلاش ها برای بهبود سبک زندگی خود دارند یا خیر. مطالعات دوسوکور، متقاطع، تصادفی افقی و با وقار ما به بررسی یک سوال ساده و در عین حال عمیق پرداختند که دیگران آن را بدیهی می‌دانستند، یعنی آیا انسان‌ها می‌توانند آن را انجام دهند؟ یعنی آیا افراد می‌توانند خود را متقاعد کنند که سبک زندگی خود را تغییر دهند و مهمتر از آن، هر عادت سالمی را که انتخاب می‌کنند در طول زمان حفظ کنند؟ در غیر این صورت، ناامیدی ناشی از شکست و افزایش ناامیدی آموخته شده باعث می شود که تلاش برای بهبود سبک زندگی موفقیت یا سود زیادی داشته باشد. عدم موفقیت مکرر در ایجاد تغییر در شیوه زندگی بدتر از عدم تلاش برای سالم بودن است، زیرا ناامیدی ها و ناامیدی ها منجر به از دست دادن علاقه به تغییر، کاهش عزت نفس و در نتیجه سلامت ضعیف تر می شود.

مطالعات ما به وضوح نشان داده است که اکثر مردم نمی توانند. ما به این پدیده به عنوان من نمی توانم یا من نمی توانم. هنگامی که ماهیت این واقعیت درک شود، کسانی که هنوز مایل به تغییر شیوه زندگی مثبت هستند، شانس بیشتری برای موفقیت خواهند داشت، زیرا در واقع تعداد کمی از آنها در شرایط مساعد و آگاهی از مشکلات موفق می شوند. همه باید مایل باشند که به راه هایی توجه کنند که میزان موفقیت را افزایش می دهد.

خلاصه نتایج

ما دریافتیم که دلیل اصلی اینکه چرا زندگی سالم بیش از حد نیاز دارد این است که اکثر آنها برای موانعی که بر سر راهشان قرار می گیرد، آمادگی ندارند. اشتباه نکنید – اگر همه می توانستند انتخاب های سالم را به اجرا بگذارند و حفظ کنند، این کار را می کردند. چه کسی می خواهد بیمار شود و زودتر بمیرد؟ چه کسی نمی خواهد زیبا به نظر برسد و انرژی زیادی داشته باشد و از زندگی نهایت لذت را ببرد؟ اگر آسان بود، همه با انتخاب ورزش منظم، تغذیه خوب، مدیریت استرس، تفکر انتقادی و انجام هر کار دیگری مسئولیت کیفیت بالای زندگی را بر عهده می گرفتند. به هر حال، همانطور که مدتهاست (به شیوه سکولار) موعظه کرده ام، سلامتی است سرگرم کننده، عاشقانه و هیپ، سکسی و رایگان. این یک راه غنی تر برای زنده ماندن است. با این روش زندگی کنید، قوی تر و بهتر به نظر خواهید رسید، روحیه بالاتر، حرکات روده بهتر و آنتی بادی های بیشتری برای مقاومت در برابر بیماری های همه گیر خواهید داشت.

اگر اینطوری زندگی نمی کردی کمی دیوانه می شدی – اگر می توانستی. با این حال، وضعیت اسفناکی که ما کشف کرده ایم این است شما احتمالا نمی توانید، که به اختصار آن را بیان می کنیم من نمی توانم.

ناپلئون هیل، نویسنده فرمول معروف پولسازی اندرو کارنگی با عنوان بیاندیشید و ثروتمند شوید چندین هزار نفر را مورد مطالعه قرار داد – و به این نتیجه رسید که 98 درصد آنها شکست خورده بودند. ممکن است کمی خشن و اغراق آمیز باشد. با این حال، تأمل در مورد سی دلیل اصلی که او فکر می کند بسیاری از آنها شکست می خورند، جالب بود.

همانطور که گرنت و من به توضیحات هیل در مورد شکست در کسب درآمد نگاه کردیم، به این نتیجه رسیدیم که بیست دلیل از دلایل هیل در مورد تلاش برای زندگی سالم در راستای خطوط مترقی سبک زندگی سلامتی نیز صدق می کند.

در اینجا بیست عامل شناسایی شده است:

1. زمینه ارثی نامطلوب. بسیاری از مردم با کمبود قدرت مغز یا توانایی های فیزیکی به دنیا می آیند – و نسبتاً کمی می توانند در مورد آن انجام دهند.

2. فقدان جاه طلبی برای فراتر رفتن از حد متوسط. مردم فاقد جاه طلبی هستند و حاضر نیستند تلاش قابل توجهی را که برای موفقیت لازم است انجام دهند.

3. آموزش ناکافی. هیل این را پیدا کرد تحصیل کرده ترین افراد اغلب کسانی هستند که خودشان را آموزش داده اند و بدون تضییع حقوق دیگران به آنچه در زندگی می خواهند می رسند.. بسیاری از مردم دانش مدرسه دارند، اما نمی توانند آموخته های خود را به طور مؤثر و مداوم به کار ببرند. همانطور که هیل بیان می کند، مردان نه تنها برای آنچه می دانند، بلکه به ویژه برای کارهایی که با دانش خود انجام می دهند، دستمزد می گیرند.”

4. عدم انضباط شخصی. اکثر مردم شکست می خورند زیرا نظم لازم برای کنترل خود را ندارند. تپه: اگر بر خود غلبه نکنید، توسط آن تسخیر خواهید شد. شما می توانید با قدم گذاشتن در مقابل آینه، هم بهترین دوست و هم بزرگترین دشمن خود را همزمان ببینید.

5. بیماری. تپه: هیچ کس نمی تواند بدون سلامتی به موفقیت برجسته دست یابد. هیل بیشتر آنها را مطالعه کرد مصرف بیش از حد غذاهایی که برای سلامتی مفید نیستند، عدم انجام تمرینات بدنی کافی، به ندرت تنفس هوای تازه و به طور کلی عادات فکری ضعیفی داشتند. آشنا بنظر رسیدن؟

6. تأثیرات نامطلوب محیطی در دوران کودکی. بیشتر مردم عادت های بد را در دوران کودکی از محیط های بد و همراهان نامناسب به دست می آورند. آنها بقیه عمر فقیرانه خود را با سرزنش دیگران به خاطر بودن آنها می گذرانند نمی تواند آن را انجام دهد.

7. مهلت دادن. تحقیقات هیل او را به این نتیجه رساند که مردم همیشه منتظر آن هستند «زمان درست بودن» برای انجام کاری معنادار. این تقریباً ناگفته نماند زمان هرگز درست نیست

8. عدم پشتکار. اکثر مردم خوب شروع می کنند اما بد پایان می دهند. آنها به موقع شکست می خورند زیرا تمایل دارند در اولین نشانه شکست تسلیم شوند.

9. شخصیت منفی. اکثر مردم همدیگر را دوست ندارند. این همان چیزی است که هیل استدلال می کند موفقیت از طریق اعمال قدرت به دست می آید و قدرت از طریق تلاش مشترک افراد دیگر به دست می آید. شخصیت منفی باعث همکاری نخواهد شد.

10. تمایل کنترل نشده به چیزی بیهوده. اکثر مردم غریزه قمار و میل به ثروتمند شدن آسان دارند، از این رو موفقیت جهانی کازینوها و گروه های قرعه کشی است.

11. نداشتن اختیار تصمیم گیری مشخص. هیل معتقد بود که افراد موفق به سرعت تصمیم می گیرند و به آرامی آنها را تغییر می دهند. از سوی دیگر، اکثر مردم تصمیمات را به آرامی می گیرند و مرتباً آنها را تغییر می دهند.

12. انتخاب اشتباه همسر در ازدواج. روابط بد انرژی را از بین می برد و بیشتر جاه طلبی ها را از بین می برد.

13. خرافات. خرافات نشانه نادانی است. اکثر مردم بسیاری از چیزهای احمقانه را باور می کنند که با شواهد یا دلیل پشتیبانی نمی شوند.

14. انتخاب شغل اشتباه. در محیط های کاری نامحبوب، شانس موفقیت خوب نیست.

15. عدم تمرکز تلاش. بیشتر آنها به راحتی پرت می شوند. آنها نمی توانند تلاش خود را بر روی یک هدف نهایی متمرکز کنند.

16. عادت به خرج کردن بی رویه پول. این بزرگترین در جامعه غربی است. بیشتر مردم با صرف هزینه (نه سرمایه گذاری) بیش از توان مالی خود، بی ثباتی مالی را به خطر می اندازند.

17. عدم تحمل. مردم اغلب در درک یک سبک زندگی باکیفیت شکست می خورند، زیرا آنها کوته فکر و مذهبی، نژادپرست و عدم تحمل سیاسی هستند.

18. ناتوانی در همکاری با دیگران. افراد فرصت های زندگی را از دست می دهند زیرا توانایی کار موثر با دیگران را ندارند.

19. حدس زدن به جای فکر کردن. هیل پیشنهاد می کند اکثر مردم برای جمع آوری حقایقی که به آنها اجازه می دهد درست فکر کنند، بی تفاوت یا خیلی تنبل هستند. آنها ترجیح می دهند به نظراتی که با حدس و گمان یا قضاوت های عجولانه شکل می گیرد واکنش نشان دهند.

20. کمبود سرمایه. اکثر مردم زندگی را بدون سرمایه کافی برای جذب شوک شکست آغاز می کنند و در طول زندگی خود سفر می کنند.

دونوان و من فکر نمی کنم این بیست عامل باشد که مهمترین متغیرها برای همه از نظر تغییر سبک زندگی برای بهتر شدن. با این حال، این بیست توضیح می دهد که چرا بسیاری از آنها حفظ نیت خوب برای زندگی سالم را دشوار می دانند.

با آشنایی با این فهرست، می توانید شدت موانع یا موانع رفاه را بهتر ارزیابی کنید و در نتیجه سطح تعامل خود را افزایش دهید. سرمایه گذاری انرژی مورد نیاز در طول زمان برای حفظ سبک زندگی سلامتی خود به فداکاری و قصد زیادی نیاز دارد.

تحقیق از این نتایج پشتیبانی می کند

یک مطالعه غیر دقیق و کنترل نشده گزارش شده در طنز Onion روندی را نشان داد که هیچ عامل قابل اعتمادی وجود ندارد که فرد را قادر می سازد بهتر از خود مراقبت کند.، یا رفتارش را به شکل معناداری تغییر دهد. دکتر جانیس کارلایل، نویسنده گزارش، نتیجه گیری می کند همه وقتمون رو اینجا تلف میکنیم او افزود...آموزش سلامت بلندمدت پارسال معنی نداشت و امسال یا هر سال بعد از آن تا زمانی که بمیرید معنی نخواهد داشت پس فراموشش کنید. فقط کاری را که می خواهید انجام دهید. مقاله با عنوان مطالعه جدید هیچ چیزی را پیدا نمی کند که واقعاً شما را متقاعد کند که سبک زندگی خود را تغییر دهید، پس فقط آن را فراموش کنید یکی از بهترین منابع برای اخبار سبک دل، اگر نه قابل اعتماد است. (به پیاز، 30 آوریل 2013 مراجعه کنید.)

در مورد همه اینها فکر کنید و تصمیم بگیرید که آیا واقعاً آماده هستید تا یک سبک زندگی سلامتی واقعی را دنبال کنید.

موفق باشید و این را دست کم نگیرید که تمرکز روی جنبه های روشن زندگی چقدر می تواند سخت باشد.

رژیم لاغری سریع