ممنوعیت انبوه حساب های کاربری در بایننس:


ممنوعیت انبوه حساب های کاربری در بایننس:


بایننس تایید، احراز هویت بایننس، بلاک بایننس و… همگی اصطلاحاتی هستند که این روزها بسیاری از دوستان و آشنایان آن را می شنوند. تحریم‌هایی که موسسات و صرافی‌های خارجی مانند بایننس برای کاربران ایرانی اعمال کرده‌اند، با توجه به شرایط کنونی جامعه، اهمیت استفاده از خدمات موسسات مالی خارجی مانند بایننس، کوکوین و… مشکلات زیادی را برای کاربران ایجاد کرده است. تبدیل شدن به یکی از مهمترین چیزها برای مردم. امروز روش های بازگشایی حساب بایننس را معرفی می کنیم، با ما همراه باشید.


تحریم حساب های کاربری ایرانی در بایننس این روزها به یک بحران جدی تبدیل شده است، سوال اینجاست که آیا راه حلی برای رفع انسداد حساب های کاربری ایرانی در این صرافی ها وجود دارد؟! در شرایط فعلی چه راهکاری می توان به کاربران داخلی در این زمینه ارائه داد.


بسیاری از کاربران ایرانی که با مشکل مسدود کردن حساب خود مواجه می شوند، بدون آگاهی و درک اقدام به انجام اقدامات خودسرانه می کنند، از جمله:


  1. بسیاری از کاربران برای تایید اکانت خود در بایننس از اسناد غیر واقعی و جعلی استفاده می کنند که نه تنها مشکل آنها را حل نمی کند، بلکه فرصت دریافت سرمایه را از بین می برد.
  2. یکی از اشتباهات رایجی که هنگام مسدود شدن حساب برای کاربران رخ می دهد این است که پس از مسدود شدن حساب، حساب را در این صرافی با هویت ملی ایرانی تایید و احراز هویت می کنند و به این ترتیب حساب خود را برای همیشه مسدود می کنند. .
  3. مهلت ۷ روزه برای رفع مشکل حساب به پایان رسیده است.
  4. چندین تغییر IP و …


موارد فوق از جمله رایج ترین اشتباهات افراد در قفل کردن حساب کاربری است که نه تنها مشکل آنها را حل نمی کند، بلکه ضررهای مالی جبران ناپذیری به کاربران وارد می کند.


پایان رپورتاژ تبلیغات