مقامات می گویند هزاران نفر در حملات 11 سپتامبر آلوده شده اند.


طرفداران اولین پاسخ دهندگان روز چهارشنبه در Ground Zero گرد هم آمدند تا توجه مجدد را به هزاران نفر از افرادی که با بیماری جدی که از 11 سپتامبر شروع شده است دست و پنجه نرم می کنند ، جلب کنند.

به گفته مقامات ، حدود 10 هزار کارمند اورژانس و غیرنظامیان به صندوق غرامت قربانیان 11 سپتامبر وابسته هستند تا مشکلات جدی سلامتی مربوط به قرار گرفتن در معرض سموم و مواد سرطان زا را در حملات تروریستی 20 سال پیش درمان کنند.

رئیس اتحادیه آتش نشانی ، وکیل دادگستری و فرماندار سابق جورج پاتاکی در 11 سپتامبر 2001 و در روزها و هفته های بعد از آن ، در مورد لزوم ادامه کمک های مالی فدرال به افراد مبتلا به سرطان در محل صحبت کردند.

پاتاکی ، که 20 سال پیش فرماندار نیویورک بود ، گفت: “من هرگز فراموش نمی کنم آنچه در اینجا اتفاق افتاده است.

“ما هرگز آن دسته از پاسخ دهندگانی را که تمام اقدامات لازم را برای حفاظت از سلامتی خود و خانواده های خود تا حد ممکن انجام داده اند ، فراموش نخواهیم کرد.”

به گفته مقامات ، بیش از 3000 نفر از اولین پاسخ دهندگان ، دانشجویان ، ساکنان و کارگران بر اثر سرطان در اثر تماس با سموم آزاد شده پس از حمله جان باختند و 2977 نفر نیز در آن روز در نیویورک ، واشنگتن دی سی و پنسیلوانیا جان خود را از دست دادند.

به گفته رهبران اتحادیه ، FDNY بدترین سازمان در مرکز تجارت جهانی بود ، با 343 عضو جان باختند و 253 نفر بعداً بر اثر بیماری جان خود را از دست دادند.

نیکلاس پاپاین ، وکیل FDNY-Fire و وکیل قربانیان 11 سپتامبر در رویدادی در مورد وضعیت بیماران اولیه و غیرنظامیان صحبت می کند.
نیکلاس پاپاین ، وکیل FDNY-Fire و وکیل قربانیان 11 سپتامبر در رویدادی در مورد وضعیت بیماران اولیه و غیرنظامیان صحبت می کند.
استفان یانگ |

جیم مک کارتی ، رئیس انجمن آتش نشانان یکپارچه پاسخ دهنده 11 سپتامبر ، گفت: “در بین آتش نشانان ، داوطلبان و افسران پلیس که به محل کار آمده اند افزایش فوق العاده ای در سرطان ایجاد شده است.”

پس از شهادت کارآگاه بازنشسته NYPD لوئیس آلوارز ، کارآگاه بازنشسته NYPD مبتلا به سرطان ، قانون جبران قربانیان در سال 2019 به طور دائم تمدید شد. از طریق تمدید ، تمام مطالبات واجد شرایط تا مهلت 1 اکتبر 2090 پرداخت می شود.

اما رئیس اتحادیه گفت که هنوز به پول بیشتری نیاز دارد.

جورج پاتاکی فرماندار سابق نیویورک
جورج پاتاکی فرماندار سابق نیویورک در مورد ضرورت تداوم تأمین بودجه فدرال برای افرادی که از بیماری 11 سپتامبر آسیب دیده اند صحبت کرد.
استفان یانگ |

“و به تازگی متوجه شدیم که باید به پایین برویم. [to lobby Congress] در نتیجه کار در اینجا ، مرکز تجارت درخواست بازپرداخت پول بیشتر برای نظارت پزشکی و پوشش داروهای تجویزی برای افراد مبتلا به سرطان یا بیماری می کند. “

ما می خواهیم همه بدانند که مردم هنوز مریض هستند و از حملات ، نجات و بهبودی که 20 سال پیش رخ داد ، بیمار هستند و می میرند. “

باربارا برنت ، کارآگاه بازنشسته 58 ساله NYPD ، در این مراسم شرکت کرد. او در سال 2004 با سرطان ریه تشخیص داده شد.

او گفت: “این برنامه برای من همه چیز معنی دارد زیرا همه چیز را تا درمان بسیار گران قیمت تحت پوشش قرار می دهد.” “من اینجا هستم تا به شما اطلاع دهم که ادامه دارد و برنامه قطعاً مورد نیاز است.”

دیدگاهتان را بنویسید