معرفی سند تحول اساسی در مدارس صدراس


معرفی سند تحول اساسی در مدارس صدراس

وزیر آموزش و پرورش در مراسم امضای این تفاهم نامه با سازمان تبلیغات اسلامی گفت: این تفاهم نامه برای قدردانی از کارهای انجام شده است و انشالله فعالیت ها ادامه خواهد داشت.


به گزارش خبرنگار ایلنا، یوسف نوری وزیر آموزش و پرورش در مراسم امضای تفاهم نامه با سازمان تبلیغات اسلامی تاکید کرد: توجه داشته باشید.


نوری همچنین با اشاره به اهمیت شبکه تبس سازمان تبلیغات اسلامی خاطرنشان کرد: معتقدم شبکه تبس شبکه خوبی است که از کارهای ابتکاری سازمان تبلیغات اسلامی بوده و هست. شبکه رشد را خودمان راه اندازی کردیم و تبیان بر شبکه رشد غلبه کرد و به تأسیس مدارس صدر ختم شد.


وزیر آموزش و پرورش ادامه داد: زمانی برخی از حوزه های آموزش و پرورش را از دست دادیم و در خارج از کشور حتی مناطق ما پیگیر مدارس هستند که خوب بود. بنابراین برای تبیین جهاد باید روی این موارد کار کرد. صدرا از معدود مدارسی است که روی اجرای سند تحول بنیادین کار کرده است و بزرگترین مدرسه ای است که در این زمینه فعالیت می کند.


نوری یادآور شد: این مدارس همواره اصالت خود را نسبت به ولایت و رهبری حفظ کرده اند و کارگروهی را تشکیل داده ایم تا طبق بند 3 شیوه نامه اجرایی این تفاهم نامه را بنویسیم و این امر باید زودتر انجام شود.


وزیر آموزش و پرورش گفت: باید به سمت اجرای سند تحول بنیادین و دستور مقام معظم رهبری حرکت کنیم و در این عرصه خادم هستیم.


انتهای پیام/