معرفی سری جدید در تابستان


معرفی سری جدید در تابستان

شبکه های اول، دوم، سوم و پنجم چهار سریال جدید «مستوران»، «وضعیت زرد»، «تازه وارد» و «داستان شهر» را پخش خواهند کرد.


به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما؛ تلویزیون سریال های مستوران، وضعیت زرد، تازه وارد و داستان یک شهر را به نمایش می گذارد.


*** شبکه یک “رازها”.


فصل اول سریال مستوران به کارگردانی مسعود آب پرور و سید جمال صید حاتمی و تهیه کنندگی عطا پناهی از پنجشنبه 2 تیرماه ساعت 22:15 از شبکه یک سیما آغاز می شود.


«مستوران» در بیش از 13 لوکیشن مختلف تصویربرداری شد و فصل اول این سریال در 26 سریال با نگاهی به داستان های کهن ایرانی تصویربرداری شد.


حمیدرضا آذرنگ، نازنین فراهانی، رویا میرعلمی، بیژن بنفشه خواه، الهام جعفرنژاد، عیسی یوسفی پور، رابعه اسکویی، صفا آقاجانی، مزدک رستمی، رسول نقوی، حامد محمودی، یدالله شادمانی، جوادی جلوی دوربین فصل اول مستوران.


مستوران جدیدترین محصول سازمان هنری رسانه ای اوج و برگرفته از داستان های کهن ایرانی است.


*** شبکه دوم «وضعیت زرد».


از شنبه 28 خرداد ماه ساعت 21:30 فصل دوم سریال «وضعیت زرد» به تهیه کنندگی مسعود ملکی معروف و کارگردان مجید رستگار از شبکه دو سیما پخش می شود.


در فصل اول «وضعیت زرد» شاهد داستانی بودیم که محور آن اخراج یک مهندس گریز از مرکز از یک سازمان انرژی اتمی بود و داستان های دیگری هم به آن ماجرا مربوط می شد.


بیان مضامینی با مضامین اجتماعی، اقتصادی و مجازی به زبان طنز نیز در دل داستان های سریال قرار دارد.


داستان این سریال دارای خطوط سیاسی است و داستان و شخصیت های آن دارای شش شخصیت محوری هستند که هر کدام شخصیت ها، داستان و خطوط خاص خود را دارند.


مهران رجبی، مریم سعادت، زینه عابدین تقی پور، بهار داورزنی، حسام خلیل نژاد، آرش ماهانکیا و مهدی رضایی بازیگران اصلی این سریال هستند.


فصل دوم «وضعیت زرد» از شنبه تا پنج شنبه ساعت پخش می شود ساعت 21:30 و روز بعد در ساعت ارسال مجدد خواهد شد 9:40، 16:20 و 1:30.


*** شبکه سوم ورود جدید


سریال یازده گانه «تازه وارد» به تهیه کنندگی محمدجواد موحد از شب گذشته 26 خردادماه از شبکه سه پخش می شود.


این سریال که محصول خانه تولیدات جوان صداوسیما است و در باشگاه فیلم سوره تولید می شود، هر شب ساعت 20:45 روی آنتن می رود.


سریال یازده بر اساس ژانر خانوادگی-اجتماعی به موضوع زایمان و مشکلات خانواده های مشتاق فرزند می پردازد.


حسن حبیب زاده، رضا محبی، میلاد محمدی، سجاد معارفی، رضا کشاورز، احمد حیدریان، محسن امانی و محمدجواد صالحی تهیه کنندگی قسمت های مختلف «تازه وارد» را بر عهده داشته اند.


رضا بنفشه خواه، محمد نادری، آشا محرابی، شیوا خنیاگر، بهنام شرفی، امیرمحمد زند، سپیده خداوردی، مریم خدارحمی، علی عامل هاشمی، الهام طهموری، سید ن محمد جواد طاهری، سونیا علاقی اذان مهر، مهرهاد، جوانه خسرومهر، جوانه دلشاد، مهدیه نساج، سهی بانو ذوالقدر، هادی دیباجی، هادی شیخ‌الاسلامی، حامد احمدجو، خیام وقارکشانی، ناهید عساکره، علی دلوفه سالارس کریمخک. ، آیلین جاهد، آندیا جعفری، عرفان برزین و آرش دهقان خالقان این اثر هستند.


*** «داستان یک شهر» شبکه پنجم


شبکه پنج سیما از چهارم تیرماه فصل سوم داستان شهر را به تهیه کنندگی فرچید محمودی و کارگردانی محمدرضا آهنی روی آنتن می برد.


سریال «داستان شهر» یکی از جذاب ترین و پرمخاطب ترین سریال های دهه 80 بود که عباسی نسخه جدیدی از این سریال را نوشته است. داستان شهر حکایت جدیدی از 26 سال تلاش تیم گزارشگر برنامه «شهر» شبکه پنج سیما است و ماجرا از اینجا شروع می شود که تیم جدید و شجاع این برنامه در شهرستان. از مردم می خواهد که گزارشی در مورد تخریب و حفاری بدون پشتوانه ساختمان تهیه کنند. مردم به مسئولان


دانیال عبادی، هلیا امامی و امین ایمانی در این سریال نقش خبرنگاران شهرستانی را بر عهده گرفتند اما علی دهکردی فصل گذشته جایگزین فرامرزو صدیقی شده است.


از این رو یوسف مرادیان، ایرج نوذری، سروش جمشیدی، عزت الله رمضانی فر، بهزاد خداویسی، امیر دژاکام، نسرین بابایی، مریم کاظمی، ایوب آقاخانی، رضا توکلی، الشید زارعی فر، پوراندخت مهیمان، علی ناظر هذااللّه دومان، علی اطلاق رضایی، جزاعلی، ، حسین عباسی، مهتاب شکریان، بهار نوحیان، علی عطایی، ایران مسعودی، حسین کریمی، پارمیس عباسی، نیوشا مدبر، دانیال ابراهیمی، شقایق بابایی و 2 نفر دیگر.


«ماجرای شهر» کاری از گروه فیلم و سریال شبکه پنج سیم است که تابستان 1401 تقدیم بینندگان می شود.


لازم به ذکر است منتخب فصل اول سریال شهر دستان شنبه 28 خرداد ساعت 19 و تکرار آن ساعت 23 و روز بعد ساعت 11 صبح پخش می شود.


انتهای پیام/