معاملات CFD و گزینه معاملات بلند مدت آن


تجارت CFD

اگر این را بگویم ، اکثر معامله گران موافق هستند تجارت CFD ها معمولاً به عنوان یک نوع شرکت برای موقعیت های کوتاه مدت و نه کوتاه مدت شناخته می شود. درست است ، اگر برخی منابع آنلاین را بررسی کنیم ، می توانیم مطالبی را ببینیم که به ما می گویند CFD ها برای معاملات سریع بازار عالی هستند و تنها چند منبع به ما توانایی استفاده از CFD ها را برای معاملات بلند مدت می دهد. با بازگشت به ویژگی های انعطاف پذیر ابزار مالی مذکور ، می بینیم که CFD ها می توانند برای موقعیت های کوتاه و بلند معامله شوند. حال ، در اینجا یک س bigال بزرگ مطرح می شود: اگر می توان CFD ها را برای بلندمدت و کوتاه مدت معامله کرد ، چرا فقط چند نفر از متخصصان موقعیت های CFD بلند مدت را تشویق می کنند؟ من مروری بر برخی از مطالب خواندنی داشته ام و در اینجا ایده هایی که از س today’sال امروز به دست آوردم آورده شده است.

معاملات بلند مدت

این اصطلاح خود بحثی بین معامله گران خرید و فروش و معامله گران روزانه دارد زیرا آنها این واژه را به روش های مختلف تعریف می کنند. از نظر یک معامله گر خرید و فروش ، معاملات بلند مدت به معنای نگه داشتن دارایی تا حد ممکن است. به طور خلاصه می تواند از 7 تا 10 سال یا حتی بیشتر متغیر باشد. برای یک معامله گر روزانه ، معاملات طولانی مدت یا بلند مدت به این معنی است که شما باید دارایی را بیشتر از روز معاملات معمولی نگه دارید. بنابراین ، یک معامله گر روزانه یک موقعیت یک شبه را یک معامله بلند مدت می داند.

مزیت معاملات طولانی مدت CFD

بسیاری از معامله گران به دلیل قابلیت معامله CFD در بازارهای مختلف ، این امر را در نظر می گیرند تجارت CFD ها به عنوان یک تجارت کوتاه مدت و تنها تعداد کمی از افراد با چنین ابزارهای مالی در موقعیت های بلندمدت یا توسعه یافته مشارکت می کنند. این به خاطر خطرات ناشی از ذخیره سازی طولانی مدت است. از قضا ، مقاله ای از یک معامله گر باتجربه پیدا کردم که معتقد بود CFD ، با وجود هزینه ای که در بلند مدت نگهداری می شود ، زمانی سودمند خواهد بود که در مجموعه ای با نوسان کلی پایین و همراه با اجزای قابل ملاحظه ای استفاده شود. مالی و / یا فرار به به گفته این معامله گر ، نگهداری CFD ها برای مدت زمان طولانی نیز برای او سود سرمایه ای تحقق نیافته به همراه داشته است. وقتی می گوییم سود تحقق نیافته است ، باید درک کنیم که این سود مشمول مالیات نیست.

معایب بلند مدت معاملات CFD

من مطمئن هستم که یک معامله گر باتجربه قطعاً انگشت شست خود را تا قسمت قبلی پست بالا برد ، بنابراین برای حفظ تعادل آن ، بیایید در نظر بگیریم که چرا معامله گران به معاملات طولانی مدت CFD نه می گویند. دلیل اصلی که اکثر معامله گران نمی خواهند در معاملات CFD طولانی مدت شرکت کنند ، منجر به پرداخت یک شبه شده است. کاملاً آشکار است که معامله گران نمی خواهند به دلالان پول بدهند تا شب های زیادی را در حساب خود نگه دارند ، به دلیل هزینه های یک شبه ای که برای هر شب موقعیتی به حساب شما اختصاص می یابد.

نتیجه:

با نگاه به هر دو روی سکه ، CFD ابزارهایی هستند که معمولاً برای موقعیت های کوتاه مدت مورد معامله قرار می گیرند ، اما این واقعیت را نمی توان انکار کرد که آنها همچنین یک ابزار احتمالی برای معاملات بلند مدت هستند. به عنوان یک معامله گر ، باید به یاد داشته باشید که توانایی مشارکت در معاملات CFD طولانی مدت نیازمند شجاعت فوق العاده ، اعتماد به غرایز و مهارت های تحقیقاتی قدرتمند برای موفقیت در این زمینه کمتر انتخاب شده است.

دیدگاهتان را بنویسید