مطهری: تلاش می کنیم تا بهترین باشیم/ همه عواقب حضور در نساجی را در نظر می گیرم


مطهری: تلاش می کنیم تا بهترین باشیم/ همه عواقب حضور در نساجی را در نظر می گیرم

سرمربی جدید تیم نساجی گفت: می توانم قول بدهم با تمام وجود برای بهترین شدن می جنگیم.


به گزارش ایلنا، حمید مطهری در پستی اینستاگرامی پس از انتصاب خود به عنوان سرمربی جدید نساجی از حضور در این تیم ابراز احساسات کرد که در متن زیر می خوانیم:


سلام به طرفداران نساجی مازندران


دوشنبه یکی از زیباترین روزهای زندگی من بود. هر کسی که من را می شناسد می داند که من چقدر “منسوجات” را دوست دارم. سالی که در این تیم گذراندم بدون شک فراموش نشدنی بود. حال و هوای یک ورزشگاه خانگی، شور و عشق تماشاگران و حسی غیرعادی که نمی توانم آن را با کلمات طلایی توصیف کنم. ورزشگاهی که امسال دیگر یکی نیست و انگار در کنار تماشاگرانش است.


من الان اینجا هستم. شصت و سه سالشه و روزهای خوبی با هم داریم. از آقای رضا حدادیان، مردی که استان مازندران را می شناسد، مدیریت نساجی و هیئت مدیره که به من اعتماد کردند تشکر می کنم. پس از عقد قرارداد با نساجی، بسیاری از هواداران قائمشهری و مازندرانی استقبال و ابراز لطف و حمایت کردند. اما یکی از طرفداران متن زیبایی نوشت که من خیلی دوستش داشتم. “این سال بهترین باشید!”


قول دادن در فوتبال حرفه نیست اما می توانم قول بدهم با تمام وجود می جنگیم و سعی می کنیم «بهترین» باشیم و می دانم که تمام عواقب حضور در یک «نساجی» را در نظر گرفته ام. همه چیز کار سختی است اما در زندگی همیشه سعی کرده ام با چالش های سخت روبرو شوم و درخواست من از شما هواداران بی نظیر و غیرعادی حمایت و حمایت است.


فصلی فراموش نشدنی و موفق را با هم تصور کنیم… زنده باد نساجی و زنده باد مازندران.


انتهای پست/