مصدومیت گریت کول به این معنی است که زمان آن فرا رسیده که هواداران یانکیس وحشت زده شوند.


گریت کول به طور ناخواسته سعی کرد بشقاب را پرتاب کند ، سپس انگشت اشاره خود را برای کمک به داخل دوگوت خانه نشان داد. کول به چمن نگاه می کرد تا مدیرش اولین SOS را از دست بدهد و سپس به دوگوت برگردد.

شما می خواهید آس های شما قبل از پلی آف در ماه پایانی فصل کارهای زیادی انجام دهند.

درخواست مربی برای بیرون آمدن در چهارمین دور یکی از آنها نیست.

هواداران ورزشگاه یانکی هنگامی که مربی ای از آرون بون در حالی که به سمت تپه حرکت می کرد ، با سرعت می دوید ، از حال رفتند. جمعیت بالای 30 هزار نفری هنگام صحبت با کول نفس خود را حبس کردند. آس با یک دستکش روی صورتش که توسط بازیکنان داخل زمین احاطه شده بود صحبت کرد و او دستش را دراز کرد و توپ را به کسی داد که به نظر نمی رسید آن را دریافت کند.

سفت شدن عضله همسترینگ چپ در مطبوعات گزارش می شود. طرفداران یانکی در همه جا ناگهان کمی بیشتر متحیر شده بودند.

یانکی ها 3-1 مقابل تورنتو شکست خوردند. وقتی کول صحنه را ترک کرد ، آنها بی سر و صدا از آنجا وارد شب شدند و همه چیز را در کمتر از سه ساعت به پایان رساندند. بون خاطرنشان کرد که بازیکنان بلو جیز در اواخر بازی با مقاومت چندانی روبرو نشدند و تعجب آور نیست که بعداً به مهاجمانش اجازه داد این موضوع را بشنوند.

نتیجه نهایی 5-1 ، هشتمین باخت تیمش در 10 بازی بود. وقتی اوضاع به این اندازه جدی می شود ، سردمزاجان معمولاً از اطرافیان التماس می کنند که خونسردی خود را حفظ کنند.

گریت کول شماره 45 گیتار شروع کننده نیویورک یانکی در چهارمین دور به دلیل مصدومیت انتخاب شد.
اجازه ندهید کسی به گریت کول آسیب برساند. این یک مشکل بزرگ است.
رابرت سابو

طرفداران یانکی ، گوش نکنید. من اغلب گیج می شوم.

بون نیمکت نشینان جوی گالو و گلیبر تورس بود ، اما هنوز هیچ حمله ای در زیرزمین رخ نداد. حالا چی؟

مدیر گفت که کول اسکن MRI برنامه ریزی شده ای نداشت و مردش نسبت به غلبه بر تنش همسترینگ که قبلاً (و این فصل) برای شروع بعدی خود تجربه کرده بود ، بسیار خوشبین بود. در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی ، کول محتاط تر بود و گفت که دوست دارد در مورد مصدومیت یک یا دو روز “قضاوت” کند و “عاقلانه عمل خواهد کرد”.

کول هنگام پرتاب یک توپ سریع با سرعت 100 مایل بر ساعت ، فشار زیادی به پای چپ خود وارد می کند. بنابراین چه کسی می داند که آیا آنها می توانند به موقع برای بازی روز یکشنبه مقابل متس بازیابی کنند؟ چه کسی می داند که یانکی ها قادر خواهند بود از پس این همه باخت ها برآیند تا در 24 بازی گذشته خود یکی از دو وایلد کارت را حفظ کنند؟

کول از ابتدای سه شنبه شب خودش نبود ، زیرا حمله انفجاری تورنتو او را کشنده نشان داد. استیون ماتز از او پیشی گرفت. کول حتی تقاضا کرد. او با وجود اینکه یانکی ها مشتاقانه می خواستند توپ را مانند هفته گذشته در آناهایم پرتاب کنند ، در خارج از شب عقب افتاده بود. این جراحت تمام ساعات بعد از روز کارگر را کاملاً آشفته کرد.

و اینجا قسمت ترسناک است. کول در سطح قهرمانی بازی کرد ، اما تعداد زیادی از هم تیمی هایش بازی نکردند. برای قرارداد 9 ساله و 324 میلیون دلاری اش ، این آس بیش از آنها با “یانکی ها” مذاکره کرد.

وقتی یولکی ها در کنار کول بودند به ندرت به نظر می رسید که آنها مدعی قهرمانی هستند. آنها در یک فصل کوتاه به دلیل همه گیری سال گذشته 33-27 رفتند و در سری Division مقابل Tampa Bay شکست خوردند. امسال ، یانکی ها با وجود طولانی ترین برد پیروزی خود در 60 سال اخیر (13) ، در 5 ماه به اندازه کافی ناسازگار بوده اند ، 9 ¹/2 بازی را به مسابقه انداخته اند و به سمت درگیری های دیوانه وار حرکت کرده اند. خطرناک توسط غوغای Blue Jays.

در همین حال ، کول سه شنبه شب به عنوان رکورد ترکیبی 23-9 یانکی ها ، از جمله 2-0 در فصل بعد ، و رهبر AL AL ​​Young امسال (همراه با رابی ری از تورنتو) وارد شد. او با میانگین 12.48 ضربه ایستگاهی در هر 9 نوبت ، پیشتازان مسابقات اصلی بود و 215 ضربات ضربات او بیشتر از هر گلزن یانکی است که در 25 شروع ابتدایی یک فصل ثبت شده است. کول AL را در یک برد (14 نوبت) هدایت کرد و در چهار شروع قبلی خود از لیست COVID-19 39 ضربه زد و 4 پیاده روی کرد در حالی که 4-0 را در 24 ²/₃ باز خورد. من این کار را کردم.

اما کول سه شنبه شب خواستار کمک در دوگوت شد ، زمانی که یانکی ها ممکن است چیزی مهمتر از یک بازی پر معنی ماه سپتامبر را از دست داده باشند. آنها ممکن است بهترین بازیکن و خطرناک ترین سلاح اکتبر خود را از دست داده باشند. شما نمی توانید ابتدا دلتنگ او شوید.

طرفداران یانکی ، این زمان برای خونسرد ماندن نیست. وحشت نکنید.

دیدگاهتان را بنویسید