مشکل تامین بنزین در اتوبان تهران-کازوین حل شد


مشکل تامین بنزین در اتوبان تهران-کازوین حل شد

احمدرضا چگانی به خبرنگار ایلنا گفت: علت ایجاد گره ترافیکی تاخیر در ارسال سوخت به جایگاه در منطقه مورد نظر بوده و هم اکنون مشکل برطرف شده و سوخت در حال تحویل است.


به گزارش خبرنگار اقتصادی ایلنا، بر اساس اخبار دریافتی در محدوده بزرگراه تهران – قزوین به دلیل ازدحام خودروها برخی جایگاه ها با کمبود بنزین مواجه شدند و این مشکل باعث ایجاد صف های طولانی در برخی شده است. پمپ بنزین به ویژه در منطقه گیلان.


این پیام نشان می دهد؛ بسته شدن برخی از جایگاه‌های این مسیر باعث شده تا عده‌ای بنزین را در حاشیه جاده با قیمت‌های گزاف به خودروهایی که سوخت ندارند بفروشند.


احمدرضا چگانی در این خصوص به ایلنا گفت: علت گیرکردن تانکر تاخیر در ارسال سوخت به جایگاه در محدوده مربوطه بوده و هم اکنون مشکل برطرف شده و سوخت در حال تحویل است.


نماینده شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی تاکید کرد: تمام تمهیدات لازم انجام شده و برای افزایش تقاضا در تعطیلات به جایگاه های سوخت اندیشیده شده است.


بر اساس این گزارش؛ در روزهای اخیر گزارش هایی مبنی بر کاهش تولید بنزین در کشور منتشر شده است، در حالی که با توجه به تعطیلات و همچنین کاهش شیوع کرونا و افزایش سفرها، مصرف افزایش چشمگیری داشته است.


در عین حال مدیرعامل شرکت فرآوری و پخش فرآورده های نفتی کاهش تولید را رد کرد.


برخی گمانه زنی ها بر این اساس است که با روند فعلی تولید و تقاضا، احتمالاً واردکننده بنزین خواهیم بود که وزیر اقتصاد آن را دیکته نمی کند.


IMG-20220804-WA0004


IMG-20220804-WA0002IMG-20220804-WA0003


IMG-20220804-WA0001


انتهای پست/