مشکلات مردم ناتانکا و بادرودا با دقت خاصی در حال رسیدگی است


مشکلات مردم ناتانکا و بادرودا با دقت خاصی در حال رسیدگی است

رئیس سازمان انرژی اتمی در سفر به شهرهای نطنز و بادود در بیست و پنجمین سفر استانی دولت مردمی به استان اصفهان یادداشتی را در فضای مجازی منتشر کرد.


به گزارش ایلنا، محمد اسلامی در یادداشتی در اینستاگرام نوشت:


در بیست و پنجمین سفر استانی دولت مردمی به استان اصفهان، صبح روز پنج شنبه 26 خردادماه به عنوان نماینده رئیس جمهور به شهرهای نانسی و بادرود سفر کردم و از نزدیک با مردم محترم و جاه طلب آن شهرها دیدار کردم. برای پیشبرد برنامه ها و حل مشکلات. من داشتم.


مردم مستعد و استانداران استان اصفهان همواره در پیشرفت کشور ارزشمند هستند و به گفته دکتر رئیسی باید توجه ویژه ای به حل مشکلات این استان داشته باشیم.


در بازدید از شهرهای نطنز و بادود با ظرفیت ها و ظرفیت های منطقه در حوزه های صنعتی و کشاورزی آشنا شدم و با بررسی برنامه های کوتاه مدت و بلندمدت اولویت ها را برای رفع چالش ها و رشد منطقه تعیین کردم. شهر


همچنین در دیدار حضوری با مردم ناتانکا ماتینا، سوالات و مشکلاتی بیان شد که با جدیت پیگیری و از سوی معاون اجرایی رئیس جمهور رسیدگی خواهد شد. در این راه اهتمام ویژه ای برای رفع مشکلات مردم نطنز و بادود داریم.


محرومیت زدایی، اجرای پروژه های مهم در حوزه آب، صنعت، راه و شهرسازی از مهمترین خواسته های اهالی و مسئولان منطقه در این سفر بود.


تمام تلاش من و همکارانمان در ریاست جمهوری بر این است که مصوبات این سفر استانی در اسرع وقت اجرایی شود.


بازدید از گلزار شهدا، دیدار خانواده با شهدا، بازدید از مشاغل فعال، دیدار چهره به چهره با مردم و دیدار با شوراهای شهرستان و استان از محورهای اصلی سفر من به نطنز و بادرود بود. اگر خدا بخواهد همراهی مؤثر است.


انتهای پیام/