مشکلات سازندگان اسفراجن بررسی شد


مشکلات سازندگان اسفراجن بررسی شد

جلسه بررسی مسائل و دغدغه های کارگران ساختمانی اسفرجا در تهران برگزار شد.


به گزارش خبرنگار ایلنا، امانولا حسین پور (نماینده مردم اسفراجن در مجلس شورای اسلامی)، قنبرزاده (بخش بام وافی آباد) و محمد با حضور در نشستی به بررسی مسائل و مشکلات کارگران ساختمانی در شهرستان اسفراجن شمال پرداختند. هورا باقری (بازرس شورای عالی کارگران ایران) این اتفاق در تهران افتاد.


این جلسه با هدف بررسی مسائل و دغدغه های کارگران ساختمانی شهرستان اسفراجن برگزار شد و اعضا به ارائه دیدگاه ها و دغدغه های خود در حوزه خود پرداختند.


یکی از مشکلات اساسی تامین اجتماعی است که بسیاری از کارگران شهر انتظار آن را دارند. لذا شرکت کنندگان درخواست احداث دو شعبه بیمه اقماری برای کارگران ساختمانی در مقاطع پشت بام وصفی آباد را دارند. بخشی دیگر از مشکلات، گران شدن کالاهای اساسی و مواد غذایی به ویژه گران شدن نان بود که در آن بخش قابل توجهی از کارگران قدرت خرید خود را از دست دادند.


همچنین در پایان این جلسه اعلام شد؛ بر اساس آمار حدود 18 هزار کارگر ساختمانی در شهرستان اسفراجن تحت پوشش تامین اجتماعی هستند که از این تعداد حدود 15 هزار نفر در شهرستان اسفراجن تحت پوشش تامین اجتماعی هستند و مابقی در هنگام مهاجرت به استان های دیگر از جمله تامین اجتماعی هستند. تهران.


انتهای پیام/