مشاوره رایگان انتخاب رشته


مشاوره رایگان انتخاب رشته

شبکه شاد در راستای عدالت آموزشی و برای کمک به داوطلبان کنکور مجموعه ای با عنوان راهنمای انتخاب رشته تهیه کرده است.


به گزارش ایلنا، شبکه شاد مجموعه ای را با عنوان «راهنمای انتخاب رشته» تهیه کرده است که در راستای عدالت آموزشی به داوطلبان کنکور کمک می کند تا داوطلبان برای کسب اطلاعات کامل از رشته های مختلف و شغل خود به آن مراجعه کنند. دیدگاه هایی در مورد نحوه انتخاب رشته و همچنین معرفی روستاهای پرتقاضا و شرایط پذیرش آن، دریافت.


پس از اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری 1401 دانشگاه ها و آموزشکده ها، انتخاب رشته به عنوان یکی از مهم ترین مراحل کنکور سراسری محسوب می شود که از جهات مختلف بر آینده شغلی و تحصیلی افراد تأثیر می گذارد. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان برای قبولی در رشته مورد علاقه خود و مراکز دانشگاهی به دنبال مشاوره تخصصی و تخصصی هستند که معمولا نیاز به هزینه زیادی دارد.


داوطلبان با مراجعه به اپلیکیشن شاد و انتخاب گزینه “راهنمای انتخاب رشته: انتخاب اول” می توانند اطلاعات کاملی در مورد رشته های مختلف و آینده شغلی خود، نحوه انتخاب رشته به صورت رایگان در فرمت های مختلف از جمله ویدئوهای زنده، کوتاه، کسب کنند. کلیپ های آموزشی، اینفوگرافیک و متن.مطالب مناسب دریافت کنید و همچنین با دوره های پرتقاضا و شرایط پذیرش آنها آشنا شوید.


لازم به ذکر است پخش زنده برنامه های مشاوره انتخاب رشته با حضور مشاوران برجسته کشوری مورد تایید وزارت آموزش و پرورش صورت می گیرد.


توجه داشته باشید دفترچه انتخاب رشته روز جمعه 14 مردادماه منتشر می شود و داوطلبان مجاز می توانند از دوشنبه 26 مرداد لغایت شنبه 22 مردادماه به سایت سنجش مراجعه کنند. org جهت تکمیل فرم انتخاب رشته کنکور سراسری.انتهای پست/