مشاغل آسیب دیده از سیل در حال بهبود هستند


مشاغل آسیب دیده از سیل در حال بهبود هستند

مدیر عامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام از مناطق و روستاهای سیل زده شهرستان های فیروزکوه و دماوند بازدید و در جریان مشکلات مردم قرار گرفت.


به گزارش ایلنا، محمد ترکمانه در این بازدید از احیای مشاغل سیل زده خبر داد و گفت: علاوه بر برنامه های ایجاد اشتغال در فیروزکوه، 100 طرح جدید جامعه محور نیز در منطقه سیل زده اجرا می شود. . مناطق.


وی افزود: همچنین همزمان با استقرار نیروهای جهادی، بازسازی منازل آسیب دیده نیز به زودی آغاز می شود.


مدیرعامل بنیاد برکت با اشاره به وجود گل و لای در باغ های فیروزکوه و دماوند گفت: اقدامات لازم برای رفع گل و لای موجود از باغات کشاورزی با استفاده از بیل مکانیکی انجام شده است.


ترکمانه تاکید کرد: مدیریت اجرایی فرمان امام همانند سال های گذشته بخشی از لوازم خانگی آسیب دیده و تخریب شده را تامین و به مردم تحویل می دهد.


وی ادامه داد: ستاد اجرایی فرمان امام نیز متعهد شده است تا چندین رأس دام تلف شده در جریان سیل را تامین کند و خسارت دامداران و کشاورزان را جبران کند.


66


ترکمانه با تاکید بر تامین واحدهای درمانی و امدادی ستاد اجرایی فرمان امام در مناطق سیل زده فیروزکوه خاطرنشان کرد: این آمادگی وجود دارد که در صورت نیاز یکی از بیمارستان های سیار ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به این مناطق اعزام و مستقر شود. اعلام کرد. چه استانداری


مدیرعامل بنیاد برکت در خاتمه خاطرنشان کرد: از زمان شروع سیل در فیروزکوه و دماوند، مایحتاج اولیه از جمله آب شرب و مواد غذایی به این مناطق ارسال شده است.


انتهای پست/