مرکز سلامتی هیت در تیجوانا به دلیل مراقبت از اعتیاد معروف است

“آینده پزشکی در تقویت قدرت خود درمانی بدن نهفته است. ما روی آن هستیم.» جین هیت

این کلینیک حاصل کمک مالی سازمان بهداشت جهانی است که به موسس آن، محقق فقید دکتر دکتر داده شده است. ویلیام هیت و روانپزشک مشهور مکزیکی دکتر. ولاسکوز سوارز اعطا شد. بورس تحصیلی دکتر را قادر ساخت. هیت به کار پیشگام و نوآورانه خود در توسعه یک درمان کاملاً طبیعی برای سم زدایی، پاکسازی و توقف هوس در مغز افراد وابسته به مواد مخدر و الکل ادامه می دهد.

این کلینیک مورد تحسین گسترده قرار گرفته است و در برنامه های تلویزیونی و رادیویی متعددی در مکزیک، ایالات متحده و سراسر جهان به نمایش درآمده است. اخبار دستاوردهای او در تمام قاره ها پخش شد. به دلیل این شهرت، این کلینیک پذیرای بیماران از سراسر جهان است.

این کلینیک به افراد مبتلا به انواع اعتیاد کمک کرده است، از الکل و سیگار گرفته تا اعتیادهای جدی تر مانند هروئین و کریستال مت. از خانم هیت در مورد عود بیماری پرسیدم و او به من گفت که تقریباً هیچ گونه اعتیادی ندارد.

پروسه سم زدایی پنج تا ده روز طول می کشد و پس از کامل شدن هیچ هوسی وجود ندارد. او به دو مرد جوان اشاره کرد که با اعتیاد شدید به مواد مخدر آورده شده بودند. یکی از آنها، به نام بارنابی، ویدیویی در یوتیوب تهیه کرد که در آن از شایستگی کلینیک تمجید کرد، که او آن را نجات جان خود می داند. او بسیاری از روش های دیگر را برای سم زدایی و ترک مواد مخدر امتحان کرده بود و به 98 پوند کاهش یافته بود و به دنبال راه حلی بود. ویدئو در زیر موجود است. علاوه بر اظهارات وی، توضیحات روشنی از مشکلات با راه حل وجود دارد.

در طول سال ها، این کلینیک بسیاری از افراد مشهور شناخته شده را برای انواع مسائل بهداشتی و تندرستی درمان کرده است. نویسندگان پرفروش، تهیه کنندگان فیلم، بازیگران، کمدین ها، موسیقی دانان و آهنگسازان فیلم برنده جایزه همگی راه خود را به مرکز سلامتی هیت پیدا کرده اند. جالب اینجاست که بسیاری از پزشکان آمریکایی و پیشگامان انقلاب غذای سالم، خود بیماران دائمی در کلینیک هستند.

برنامه اعتیاد به تعادل مجدد انتقال دهنده های عصبی در مغز که در اثر مصرف مواد مخدر آسیب دیده اند کمک می کند. مردم از سراسر جهان، اما بیشتر از کالیفرنیا، برای انجام این درمان می آیند. بیماران می توانند در مجموعه گراند هتل که درمانگاه در آن قرار دارد اقامت کنند. مرکز هیت یک مرکز پزشکی جایگزین متعادل، علمی و پیشرو است. آنها در برنامه Extra، برنامه ای در انگلستان برای بی بی سی، نمایش داده شدند. با اصرار بیماران قبلی این مرکز و برنامه های آن توسط رسانه ها کشف شد.

شیلات درمانی نیز برای حذف فلزات سنگین از خون در دسترس است. یکی دیگر از درمان‌های محبوبی که به افراد مبتلا به آلرژی، و برخی مبتلا به آلرژی شدید کمک می‌کند، واکسن گیرنده آنتی ژن است. اوزون درمانی به افراد کمک می کند تا سلول های نوکلئیک را برای جلوگیری از سرطان های ثانویه بکشند. بیماری لایم نیز در اینجا درمان می شود.

از وب سایت مرکز سلامتی:

چگونه اکسیداسیون ازن برای افراد بیمار مفید است؟ سلول‌های شما دارای آنتی‌اکسیدان‌هایی هستند که از آن‌ها در برابر اکسیداسیون طبیعی محافظت می‌کنند که هنگام سوزاندن اکسیژنی که تنفس می‌کنید اتفاق می‌افتد تا در اثر اکسیداسیون ازن که به درستی آماده شده است آسیب نبینند. از سوی دیگر، ویروس ها آنتی اکسیدان ندارند زیرا برای زندگی مانند سلول های ما به اکسیژن نیاز ندارند. بنابراین وقتی ازن با ویروس ها تماس پیدا می کند، به راحتی از بین می روند. این برای همه ویروس ها، از سرماخوردگی معمولی گرفته تا زونا، هپاتیت C و HIV کار می کند. و از آنجایی که ازن به O2 معمولی تجزیه می شود، برای بیماران در هر سن و شرایطی بسیار ایمن است.

همه افراد قبل از مراجعه به کلینیک برای مصاحبه با یک پرسشنامه شش صفحه ای غربالگری می شوند. افرادی که نمی توان به آنها کمک کرد، به جای اینکه بی جهت از آنها پول بگیرند، دور می شوند. این کار در همزیستی با جامعه پزشکی انجام می شود و پزشکان درمان ها را انجام می دهند. به عنوان مثال، اگر یک بیمار تومور سرطانی را در ایالات متحده برداشته باشد و به کلینیک مراجعه کند، کاندیدای خوبی برای اوزون درمانی است که به طور گسترده در اروپا استفاده می شود.

جهت ارتباط با مرکز جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت به نشانی:

http://hitwellnesscenter.com

یا با شماره تلفن 800-825-2961 با ما تماس بگیرید

از مکزیک: 664-683-1788