مرداک با زخم های “سطحی” مورد اصابت گلوله قرار گرفت و با هواپیما به 911 تماس گرفت.


نیروی انتظامی جزئیات جدیدی در مورد تیراندازی عجیب روز شنبه به وکیل برجسته و تاثیرگذار کارولینای جنوبی ، الکس مردوک ، منتشر کرد که گفته می شود روز شنبه در جاده ای به سمت چارلستون از ناحیه سر مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

بخش اجرای قانون کارولینای جنوبی [SLED] مردو ، وکیل قدیمی کارولینای جنوبی که همسر و پسر خردسال خود را در ماه ژوئن کشته بود ، گفت که او ساعت 1:30 بعد از ظهر روز یکشنبه پس از تیراندازی در جاده Old Salkehatch در نزدیکی بارنویل با 911 تماس گرفت. ، کارولینای جنوبی ، طبق WLTX.

SLED در اطلاعیه ای اعلام کرد که کلانتری شهرستان همپتون صحنه را ایمن کرده است در حالی که EMS مردو را برای درمان زخمی “به صورت سطحی” از ناحیه سر به مرکز پزشکی Memorial Health در ساوانا ، جورجیا منتقل کرده است.

WTLX گزارش داد که بیمارستان ساوانا یک مرکز درمان تروما برای افرادی است که عموماً به شدت آسیب دیده اند.

جیم گریفین ، وکیل وی ، به رسانه های محلی گفت ، مردو هنگام سفر با ماشین خود مشکل داشت و برای تعویض لاستیک توقف کرد. گریفین در جاده از مورداگ عبور کرد و گفت هنگام کار روی ماشین اسلحه ها از کامیونی که به عقب برمی گشت شلیک شد.

همسر الکس مگی و پسر پل در ماه ژوئن در خانه خود مرده پیدا شدند.
همسر الکس مگی و پسر پل در ماه ژوئن در خانه خود مرده پیدا شدند.
فیس بوک

چندین منبع از شهرستان همپتون که با تحقیقات آشنا هستند به پست می گویند که مسیر مادر به چارلستون طولانی تر از بیشتر رانندگان است.

گریفین به پست و پیک گفت ، مردوف با برادرش رندی تماس گرفت تا حوادث ساعت 14:15 بعدازظهر را گزارش دهد.

SLED گفت که شواهدی را یک شبه به دست آورده است و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد. من هرگز دستگیر نشدم.

مردوک و خانواده اش در 7 ژوئن سوژه مهم رسانه های خبری شدند وقتی همسرش مگی 52 ساله در نزدیکی لانه سگ در محل اقامتگاه خانواده مورد اصابت گلوله قرار گرفت و کشته شد. – پسر بزرگتر ، پل.

الکس مرداک کسی بود که همسر و پسرش را در یک کلبه شکار مرده پیدا کرد.
الکس مردوف کسی بود که همسر و پسرش را در یک محل شکار مرده پیدا کرد.
دانا کندی

مورداگ جسد را در کلبه ای به نام “Moselle” در حدود ساعت 10 شب پیدا کرد. او مرگ را قتل مضاعف تعریف کرد.

مورداگ می گوید در اوایل تحقیقات در مورد مرگ همسر و پسرش توسط نیروی انتظامی به عنوان “شخص مورد علاقه” معرفی شد ، اما اکنون چنین نیست. خانواده ادعا کردند که او دارای یک جنب و جوش قوی است. او در زمان قتل ، در حال ملاقات با پدر در حال مرگ در بیمارستان بود.

دیدگاهتان را بنویسید