مردانی که قول نمی دهند منجر به موقعیت های سمی در قرار ملاقات می شوند.


برای “موقعیت یابی” ، اصطلاح جدید دوستیابی Gen Z برای روابط گاه به گاه ، تحت عنوان “چگونه مردان ما را دنبال می کنند” ثبت نام کنید.

مانند دوست قوی فیلم قبلی ، Fling بدون String ، رابطه موقعیتی به طور مبهمی شبیه به رابطه است ، اما بدون قول. این تاکتیکی است که مردان از آن برای حفظ روابط پایدار بدون مسئولیت بزرگسالان برای داشتن شریک زندگی استفاده می کنند. و باعث می شود زنانی که ادعا می کنند “بیش از حد دیوانه” هستند و می خواهند احساس انحصاری کنند. مردی که از موقعیتی خوشش می آید در مواجهه با آن به سادگی پاسخ می دهد: “من آمادگی رابطه را ندارم”.

سرانجام ، یکی از افراد احساسی می شود و با ناراحتی قلبی روبرو می شود ، در حالی که دیگری بیش از رابطه جنسی معمولی نمی خواهد.

آدری پیترز ، 24 ساله ، یک یا دو چیز در مورد وضعیت پس از سالها کار در رشته ای در دانشگاه می داند. او خواهان رابطه بود ، اما او فقط می خواست بعد از چند ساعت با هم معاشرت کنند.

“من می گفتم:” چرا او اعلام رسمی نمی کند؟ چرا از صحبت کردن در مورد آن خجالتی است؟ ” پیترز ، که در منهتن زندگی می کند ، گفت: “من فقط نمی توانستم آن را درک کنم.”

این یک مورد کلاسیک از سیگنال های ترکیبی بود. او به او گفت وقتی مست است او را دوست دارد ، اما وقتی مست بود او را از دوستان خود دور کرد. پیترز ، که به طور مرتب در مورد TikTok مشاوره دوستیابی می دهد ، گفت آسیب احساسی که رفتار می تواند ایجاد کند “دست کم گرفته می شود”.

اما به نظر می رسد هنوز هم گسترده است. طبق داده های Match.com که به Post ارائه شده است ، 52 درصد از مجردهای جوان “نگران” هستند که یک رابطه احتمالی نمی خواهد رابطه جدی تری داشته باشد.

اگر نیمی از ما چیزی بیش از یک متن شبانه می خواهیم ، پس چرا ما اینقدر راضی هستیم که به طور اتفاقی تلاش کنیم؟

راشل دی آلتو ، مربی روابط و مجری تلویزیون برای جلوگیری از دل شکستگی احتمالی می گوید ما از شخصی که در حال تماشای آن هستیم نمی پرسیم واقعاً چه می خواهیم.

دی آلتو گفت: “مردم از گفتن آنچه می خواهند می ترسند.” “به دلیل ترس از افشای خود ، اضطرابی که بسیاری از مردم دارند ، آنها می گویند ،” من اهمیتی نمی دهم که شما رابطه ای نمی خواهید. ، سپس باید به شما اجازه دهم بروید و شخصی را در صفحه من پیدا کنید. “

DeAlto مقصر را به گردن زن می اندازد که شرایط را قبول می کند ، اما Alli McLaren 26 ساله فکر می کند که تقصیر مرد است.

نویسنده ، بازیگر و مربی شخصی مستقر در LA ، گفت که همه چیز اتفاق می افتد زیرا مردان “می خواهند خیانت کنند و از این بابت احساس خوبی ندارند.” به عبارت دیگر ، روابط بدون برچسب به مردان اجازه می دهد هر کاری را که می خواهند بدون وفاداری انجام دهند.

متخصص آشنایی TikTok ، آلی مک لارن.
کارشناس آلی مک لارن می گوید که اتفاقات به این دلیل رخ می دهد که مردان “می خواهند در این مورد خیانت کنند و احساس بدی داشته باشند.”

همه چیز در چیزی که ژنرال زرس آن را “مرحله صحبت کردن” می نامد ، آشکار می شود. این اصطلاح به یک مرحله معاشقه اشاره دارد که می تواند منجر به ارتباط احتمالی یا بیشتر شود. اما به جای تعیین مرزها ، مراحل مکالمه معمولاً شامل Snapchat های معمولی و “حال شما چطور است؟” متن

در این مدت ، مردان ممکن است از شما تعریف کنند ، به نظر می رسد می خواهند شما را بشناسند و طوری رفتار می کنند که گویی دوست دختر آنها هستید. اما شما نیستید.

شخصی که این توجه را دریافت می کند گیج می شود. “آیا او رابطه می خواهد یا این فقط یک موقعیت دیگر است؟”

این واضح ترین وضعیت است. و در پایان ، پس از اندیشیدن زیاد ، مشخص می شود که او چیز دیگری نمی خواهد جز این که شنبه شب تخت شما را با شما تقسیم کند.

صحنه ای که با پیتر صحبت می کند یک گله گاو نر است.

او می گوید می خواهد با شما بخوابد یا با شما قرار ملاقات بگذارد. آنگاه خواهی دانست. او به شما نمی گوید که جمعه ساعت 2 صبح بیایید. در عوض ، او می گفت: “سلام ، من رزرو کردم و ساعت 7:30 شما را می گیرم.”

شخصیت TikTok که “خواهر اینترنت” نامیده می شود تینکس “نظریه جعبه” را ایجاد کرد ، راهی برای مردان برای درک نحوه طبقه بندی زنان. همچنین اهمیت مرحله صحبت کردن را آشکار می کند.

او می گوید مردان ما را در جعبه ها می گذارند. تینکس می گوید ما نمی توانیم دسته بندی ها را تغییر دهیم زیرا مردانی که می بینیم قبلاً ما را در جعبه ها حبس کرده و کلیدهای ما را دور انداخته اند.

تضاد موقعیتی کلاسیک؟ زنی که در یک جعبه جفت گیر کرده و مشتاق تبدیل شدن به یک جعبه دوستیابی است – تعقیب بیهوده.

تینکس گفت: “من فکر می کنم بیشتر بدبختی ها ناشی از پرسیدن این است که” چرا آنها به من متعهد نمی شوند؟ ” “س Theال باید این باشد که” چرا می خواهید آن را به زور به آنها تحمیل کنید؟ “

متخصص آشنایی TikTok Tinx.
“من فکر می کنم بیشتر بدبختی از این سوال ناشی می شود که” چرا آنها به من متعهد نمی شوند؟ ” “، گفت:” دوستیابی متخصص Tinx. “این س shouldال باید باشد ،” چرا می خواهید آن را به آنها تحمیل کنید؟ “
متیو میسیکو

از نظر پیترز ، عدم اعتماد به نفس باعث شده است که او در موقعیتهای غیرمنتظره برای مدت طولانی رنج ببرد. او گفت که از بین بردن مردانی که با این قانون منطبق نیستند ، کلید یافتن “یکی” این است که خودتان باشید بدون عذرخواهی.

او گفت: “به معنای واقعی کلمه قول می دهم که اگر شما را بخواهند شما را خواهند داشت. ما قرار نیست در میان گاوها قرار بگیریم.” اگر استرس بیشتری نسبت به شادی دارید آن را فراموش کنید. “دیدگاهتان را بنویسید