مراحل عفونت HIV / AIDS چگونه است؟


آیا به دنبال پاسخ اینها هستید؟ مراحل عفونت HIV / AIDS سپس این 3 مورد است و آنها به شرح زیر است:

جواب چگونگی زمان لازم برای نشان دادن علائم HIV، این است که در 2-4 هفته اول عفونت HIV / AIDS ، فرد با بیماری بسیار شبیه به هواپیما روبرو می شود.

این واکنش طبیعی بدن انسان به آن است عفونت HIV / AIDS. در این مرحله ، برای تشخیص اینکه آیا فرد مبتلا به عفونت حاد HIV / AIDS است ، باید آزمایش اسید نوکلئیک (NAT) یا آزمایش نسل چهارم را انجام دهد.

 • عفونت مزمن HIV / تأخیر بالینی

این دوره ای از HIV / AIDS است که به عفونت HIV مزمن یا عفونت HIV بدون علامت معروف است. اگرچه HIV فعال است ، اما در سطوح بسیار پایین تولید مثل می کند.

در این مدت ، افراد ممکن است بیمار نشوند و ممکن است هیچ گونه بیماری نداشته باشند علائم اولیه hiv در مردان
اما با افزایش سطح ویروس در بدن ، فرد به مرحله سوم بیماری منتقل می شود مراحل عفونت HIV / AIDSبه

 • سندرم نقص ایمنی اکتسابی (ایدز):

این آخرین مرحله ایدز است و جدی ترین مرحله از عفونت HIV است. افرادی که به این مرحله از بیماری رسیده اند ، سیستم ایمنی را به شدت آسیب دیده اند.

آنها انواع بیماریهای بسیار جدی را می گیرند و آنها را به عنوان بیماریهای فرصت طلب می شناسند ، همانطور که در تصویر به وضوح دیده می شود آخرین مراحل تصاویر ایدزبه

معمولاً اولین علامت HIV چیست؟؟

یکی از اولین علائم بیماری مراحل عفونت HIV / AIDS تب است بیشتر اوقات ، این تب می تواند علائم خفیف مختلف دیگری مانند گلودرد ، غدد لنفاوی که متورم می شوند و خستگی را همراهی کند.

در این مرحله است که ویروس شروع به حرکت در جریان خون می کند و شروع به تکثیر در تعداد بسیار زیادی می کند.

علائم HIV / AIDS فرق داشتن

بله ، علائم مراحل عفونت HIV / AIDS ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد. اما در اینجا علائم رایج مرتبط با HIV / AIDS آمده است.

 • درد مفاصل ، دردهای ماهیچه ای و تورم غدد لنفاوی:

بخش بسیار مهمی از سیستم ایمنی بدن شما غدد لنفاوی است. اگر ملتهب شوند ، به این معنی است که شما عفونت دارید.

شما غدد لنفاوی زیادی در گردن ، کشاله ران و زیر بغل خود دارید. ممکن است به عنوان علامت HIV / AIDS در این مناطق درد را تجربه کنید.

 • اسهال ، استفراغ و حالت تهوع:

بعنوان بخشی از اولین علائم HIV در مردان، چندین نفر هستند که با دستگاه گوارش خود مشکل دارند.

اگر فردی اسهال دارد که به انواع مختلف داروها پاسخ نمی دهد ، این می تواند HIV / AIDS را نشان دهد.

 • تب: یکی از اولین علائم بیماری مراحل عفونت HIV / AIDS تب است
 • تعریق شبانه: در مراحل اولیه HIV / AIDS ، افراد زیادی هستند که شب ها عرق می کنند. اینها به دمای اتاق یا ورزش مربوط نمی شوند.
 • راش: دیر یا زود در مراحل عفونت HIV / AIDS، ممکن است بثورات پوستی ظاهر شود. مواردی وجود دارد که این آشغال می تواند شبیه تاول هایی باشد که خارش دارند و دارای ترک های صورتی هستند.
 • سردرد و خستگی: به دلیل واکنش التهابی بدن شما برای آن تولید می کند مراحل عفونت HIV / AIDS، شما باید احساس بی حالی و خستگی کنید.
 • سرفه خشک و گلو درد: اگر سرفه های خشک و شدیدی دارید که از چند هفته تا چند ماه طول می کشد و با استنشاق کننده ها یا آنتی بیوتیک ها قابل درمان نیست ، این یک علامت بسیار معمولی برای بیماران HIV / AIDS است که بسیار مریض هستند.

به این سایت سر بزنید: https://thevivant.com/

آیا می توان HIV را زود درمان کرد؟؟

در صورت عدم درمان ، فرد مبتلا به ایدز می تواند حدود 3 سال زنده بماند. فردی که از آن رنج می برد مراحل عفونت HIV / AIDS این بیماری کشنده تشخیص داده می شود.

اگر با انواع مختلف بیماریهای فرصت طلب بیمار شوند یا تعداد سلولهای CD4 آنها به کمتر از 200 سلول در میلی متر مربع برسد.

حقیقت تلخ در مورد ایدز این است که هیچ درمانی برای آن وجود ندارد. اما ویروس HIV / AIDS می تواند با درمان ضد رتروویروسی “کنترل” شود ، بنابراین افرادی که مبتلا به HIV هستند می توانند عمر طولانی و سالمی داشته باشند.

مطالعات جدید نشان داده است که در صورت تشخیص زودهنگام ، برخی از افراد می توانند در صورت درمان فوری “عملکردی” را درمان کنند.

اما افرادی که به ویروس HIV آلوده شده و تحت درمان قرار نگرفته اند ، تنها در مدت 2 تا 15 سال پس از عفونت به مرحله 3 ایدز مبتلا می شوند.

آخرین مرحله ایدز قبل از مرگ چیست؟

در مراحل بعدی ایدز ، درست قبل از مرگ ، فرد از موارد زیر رنج می برد:

 • عرق شبانه.
 • لکه های بنفش روی پوست که از بین نمی روند.
 • احساس خستگی دائمی.
 • کاهش وزن نمی تواند توضیح دهد.
 • تنگی نفس.
 • اسهالی که مدت زیادی طول می کشد و بسیار شدید است.
 • تب که بیش از 10 روز طول بکشد.
 • غدد لنفاوی در ناحیه کشاله ران یا گردن متورم می شوند.

بلافاصله به پزشک مراجعه کنید

آمار جهانی HIV / AIDS برای سال 2019 نشان می دهد که تقریبا 37.9 میلیون نفر در سراسر جهان به این بیماری کشنده مبتلا هستند.

علائم بیماری مراحل عفونت HIV / AIDS ممکن است از فردی به فرد دیگر متفاوت باشد ، و این را در خود می بینند علامت HIV تصاویربه

اما این نیز بسیار درست است که اولین علائم HIV / AIDS به طور معمول در دو ماه اول قابل مشاهده است.

از آنجا که این بخشی از واکنش طبیعی بدن انسان به ویروس HIV / AIDS است ، بسیاری از مردم ، اما نه همه ، علائم شدید آنفلوآنزا را مشاهده می کنند. مانند دوره “تبدیل مجدد”.

این برای شما بسیار حیاتی می شود HIV / AIDS را به عنوان علت شناسایی کنیدبه و ، تنها راهی که می توانید به طور قطعی بدانید آیا در حال گذر از آن هستید مراحل عفونت HIV / AIDS، این است که بلافاصله به پزشک مراجعه کنید و آزمایش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید