مدیر عامل HPP اد هاردینگ در مورد مراقبت از نارسایی قلبی با فصلنامه هلث اروپا بحث می کند


اد هاردینگ، مدیر عامل HPP و مشاور استراتژیک شبکه سیاست گذاری نارسایی قلبی (HFPN)، اخیراً برای شماره 20 نشریه آنلاین Health Europa Quarterly (HEQ) مصاحبه کرده است.

در این مصاحبه، اد چالش های کلیدی پیش روی تشخیص، غربالگری و درمان نارسایی قلبی را تشریح می کند. به عنوان مثال، تشخیص دیرهنگام یا اشتباه نارسایی قلبی شایع است، زیرا علائم آن به سختی قابل تشخیص است. حتي پس از تشخيص، مراقبت هاي توصيه شده توسط راهنما به طور مداوم اجرا نمي شود.

گفتگو سپس به تأسیس HFPN و تلاش‌های آن برای پر کردن شکاف‌ها در مراقبت از نارسایی قلبی پرداخت. اد، آموخته‌های کلیدی را از اولین اجلاس سیاست‌گذاری نارسایی قلبی در سال 2021، که نارسایی قلبی را در پرتو نابرابری‌های سلامت، پایداری سیستم سلامت و تأثیر COVID-19 بررسی می‌کرد، برجسته کرد.

نکته اصلی مصاحبه، نیاز به افزایش درک و آگاهی ما از بیماری های قلبی عروقی، و ایجاد پیشرفت های سریع در سیاست نارسایی قلبی اروپا است. به طور خلاصه، اد اظهار داشت:

پیامی که من به هر کسی که این مقاله را می‌خواند می‌رسانم این است که دولت یا منطقه آن‌ها حداقل باید موضعی در مورد نارسایی قلبی داشته باشند، حتی اگر این یک استراتژی نباشد.


مقاله کامل را بخوانید: https://www.healtheuropa.eu/connecting-care-for-cardiovascular-diseases/112819/

رژیم لاغری سریع