مدیرعامل آلومینیوم اراک: بازیکنان خارجی از بازیکنان ایرانی ارزانتر هستند/ در ورزشگاه اراک میزبان حریفان هستیم


    مدیرعامل آلومینیوم اراک: بازیکنان خارجی از بازیکنان ایرانی ارزانتر هستند/ در ورزشگاه اراک میزبان حریفان هستیم

مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک گفت: ما به سراغ خارجی ها رفتیم چون بازیکنان خارجی از بازیکنان ایرانی ارزانتر بودند.


به گزارش ایلنا، محمد رجاییان درباره شرایط تیم آلومینیوم اراک گفت: دو اردوی تدارکاتی داشتیم، این دومین اردوی ماست که در آن 4 بازی تدارکاتی انجام دادیم. دو سه بازی تدارکاتی در اراک داشتیم. نتایج این دیدارها اصلا برای ما مهم نیست و به همین دلیل از ظرفیت تمام بازیکنانی که درافت گرفته اند یا در حال آماده شدن هستند استفاده کردیم. لیگ سختی داریم. درگیری در بازی های تدارکاتی نشان می دهد که لیگ چقدر فشرده و سخت است و همه به دنبال موفقیت هستند و درگیری در همه بازی های تدارکاتی اتفاق افتاده است.


مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک با اعلام وضعیت ورزشگاه امام خمینی (ره) اراک و اینکه آیا برنامه دیگری برای تعویض ورزشگاه خانگی دارند یا خیر، گفت: برنامه دیگری نداریم. چرا که فلسفه آلومینیوم اراک این است که اراکی ها از هیجان بازی های لیگ برتر در اراک بهره ببرند و اگر بخواهیم ورزشگاه دیگری را وارد منطقه کنیم، خلاف اساسنامه مدیرعامل و هیئت مدیره است. مدیران شرکت و باشگاه تنها چیزی که می خواهیم این است که ورزشگاه آماده باشد. اگرچه ورزشگاه به صورت رسمی به ما تحویل داده نشده است، اما با تاییدیه ها و مجوزهایی که از شرکت آلومینیوم گرفته ایم، کار به خوبی پیش می رود و تمام گزارشات کار برای آقای سهیل مهدی ارسال می شود و بیشتر کارها. . انجام شد. کارهای دیگری هم در تعطیلات انجام می دهیم تا شهر اراک و کسانی که به ورزشگاه می آیند زیبا شود.


وی در خصوص مشکل رختکن ها گفت: خیر، بحث نور است، عرض و طول زمین مطابقت نداشت. شرکت تکمیل کننده نور هم توسط شرکت توسعه و تجهیزات انتخاب می شود. یوسف وعده های مساعدی در خصوص حضور بنده و معاونانش در شرکت توسعه داده است و امیدوارم به وعده های خود عمل کنند.


رجین در خصوص قرارداد با بازیکنان خارجی گفت: برای رسیدن به سقف قرارداد با بازیکنان خارجی قرارداد بسته ایم زیرا بازیکنان ایرانی گرانتر بودند. سقف قرارداد برنامه تلویزیونی برای دوستانی است که مدعی اصلاح امور در فوتبال و حاکمیت بر فوتبال کشور هستند. شما در رسانه ها بهتر از من می دانید که در قرارداد بازیکنان چه اتفاقی افتاده است. بازیکنان خارجی جذب کرده ایم چون خارجی ها در قراردادها حرفه ای تر رفتار می کنند و در قراردادها منصف تر هستند. بازیکنان خارجی که قرارداد بسته ایم زیر سقف قرارداد هستند.


مدیرعامل باشگاه آلومینیوم درباره جذب بازیکن خارجی جدید گفت: او بازیکنی است که در سودان بازی کرده و در لیگ برتر استرالیا بازی کرده و وینگر موثری است و بازیکن خارجی هم کیفیت و اعداد بسیار خوبی دارد. طبق معیارهایی که گفتم اگر فوتبال ما خوب است مثل هندوانه بریده نمی شود امیدوارم این بازیکن برای ما خوب باشد.انتهای پست/