محور کراجا – چالوس بازگشایی شد


محور کراجا - چالوس بازگشایی شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای البرز گفت: با تلاش نیروهای راهداری محور کرج – چالوس بازگشایی و تردد در این محور از سر گرفته شد.


به گزارش ایلنا از البرز، علی زندی فر با اشاره به هوشیاری راهداران استان البرز پس از اخطار جوی و احتمال آبگرفتگی در جاده های استان، اظهار کرد: با اعلام هواشناسی مبنی بر وقوع احتمالی سیل از چهار شنبه. , 14 مرداد اخطارهای باران وجود دارد با بارش باران، آبگرفتگی جاده و سیل مواجه شدیم و بر این اساس تمامی نیروهای راهداری و کادر در قالب 18 تیم در حالت آماده باش قرار گرفتند.


وی افزود: در پی وقوع سیل در شهرک طالقان و ریزش کوه در محور کرج – چالوس، برخی از راه های اصلی و روستایی مسدود و با اقدام به موقع نیروهای راهداری، راه ها در کمترین زمان ممکن بازگشایی و تردد خودروها انجام شد. از سر گرفته شد.


این مسئول بیان کرد: در پی این حادثه 23 نقطه از راه های اصلی و روستایی طالقان و 18 نقطه در محور کرج – چالوس مسدود شد.


این مقام مسئول یادآور شد: بر اساس اطلاعیه هواشناسی، بارش ها و رگبارها تا عصر روز دوشنبه 10 مردادماه ادامه خواهد داشت، بنابراین انتظار می رود مردم از سفرهای غیرضروری خودداری کنند، در صورت سفر با سامانه گویا اداره ایالتی لتونی تماس بگیرند. 141. از وضعیت راهها و تجهیزات مرکز مدیریت راههای استان مطلع شود.


انتهای پست/