مجلس هنگام حذف ارز ترجیحی، دارو، مواد اولیه دامی و تجهیزات پزشکی را در نظر نگرفت / وضعیت فعلی نتیجه حذف تجربه پیشینیان و معرفی صفر کیلومتر است.


مجلس هنگام حذف ارز ترجیحی، دارو، مواد اولیه دامی و تجهیزات پزشکی را در نظر نگرفت / وضعیت فعلی نتیجه حذف تجربه پیشینیان و معرفی صفر کیلومتر است.


مسعود بیزیکیان در گفت وگو با خبرنگار ایلنا، درباره اینکه برخی از مردم این گلایه دارند که در برخی موارد اراده مردم چندان برای مسئولان اهمیت ندارد. بنابراین وقتی صحبت از انتخاب رهبر سازمان منطقه آزاد یا تیم مذاکره کننده و تصمیمات مشابه می شود، می بینیم که افرادی هستند که به جایگاهی که در آن قرار گرفته اند اعتقادی ندارند. بالاخره می گویند گذشته بد بوده و رهبریشان هم بد است، بچه های مذهبی، انقلابی یا غیرانقلابی یا هر چه می گویند در چنته بوده و خدمت کرده اند.


نماینده تبریزی ها تصریح کرد: آنها ما را قبول ندارند و نمی خواهند از ما کسی بیاورند. حالا می گویند بد هستند، افراد کم تجربه، مهارت و دانش کمتر را وارد می کنند و نتیجه این شد که شد.


وی تاکید کرد: به جای اینکه بیایند وحدت و انسجام را حفظ کنند و از تجربه پیشینیان استفاده کنند و با همکاری آنها جلو بروند، حذف می شوند و صفر کیلومتر یا کمتر می آورند که مشکلاتی ایجاد می کند.


وی در خصوص اینکه تاکنون دو بار در مجلس بحث مواد مخدر به صورت جدی مطرح شده اما به نتیجه نرسیده است، گفت: این بحث ها هم در دولت و هم در مجلس بی فایده است. وقتی مجلس خودش تصمیم به ارز گرفت، می توانست تصمیم درستی بگیرد، وقتی مجلس آمد و خواست ارز مورد نظر را به طور کامل حذف کند و به فکر نهاده های دامی، دارو و تجهیزات پزشکی نبود، نتیجه آن چیزی است که می بینیم.


با توجه به نتایج آیا مجلس می خواهد به این تصمیم برگردد، گفت: بازگشت هم بستگی به ارز دارد یا خیر؟ مورد بعدی که باید در مورد آن صحبت کرد وجود این ارز است، اگر ارز نداشته باشیم می خواهیم چه کنیم؟


انتهای پیام/