ما وب‌سایت‌های غیرمجاز که بلیط هواپیما می‌فروشند را می‌بندیم


ما وب‌سایت‌های غیرمجاز که بلیط هواپیما می‌فروشند را می‌بندیم

رئیس سازمان هواپیمایی از تعطیلی سایت‌های غیرمجاز فروش بلیت خبر داد و از مردم خواست برای خرید بلیت به سایت‌ها یا مراکز تجاری مورد تایید این سازمان مراجعه کنند.


به گزارش ایلنا، محمد محمدی بخش به نظارت این سازمان بر قیمت بلیت هواپیما اشاره کرد و گفت: بلیت های فروخته شده توسط ایرلاین ها بر اساس نرخ های مصوب سایت سازمان و انجمن شرکت های هواپیمایی به فروش می رسد و تخلفاتی نیز توسط شرکت های هواپیمایی صورت گرفته است. سایت های تجاری غیر رسمی


وی با اعلام اینکه سازمان هواپیمایی کشوری در تلاش است سایت های فروش بلیت غیرمجاز را تعطیل کند، گفت: با سایت های غیرمجاز بلیت فروشی فراتر از تعرفه مصوب برخورد قاطع خواهیم کرد تا به زودی از سایت فروش بلیت حذف شوند.

رئیس سازمان هواپیمایی کشوری ادامه داد: ضررهایی که در جلسه امروز درج شد مربوط به ادارات مدیریت و استاندارد نیست و متأسفانه افراد زیادی با رویکردهای چندگانه اقدام به فروش بلیت هواپیما می کنند، لذا از مردم می خواهیم در سایت ها اقدام به خرید بلیت کنند. شرکت های هواپیمایی و یا مراجعه به مراکز فروش مورد تایید سازمان هواپیمایی کشوری.

محمدی بخش با اشاره به نظارت مستمر بر مراکز فروش بلیت توسط سازمان هواپیمایی کشوری تصریح کرد: در صورت گران فروشی بلیت هواپیما، توقف پروازهای هواپیمایی، لغو مسیر و کاهش پروازهای خارجی از جمله عوامل پیشگیرانه اعمال شده برای شرکت های هواپیمایی است. سازمان هواپیمایی کشوری.

هرگونه افزایش قیمت خارج از تعرفه پذیرفته نمی شود

جابری عضو سازمان تعزیرات حکومتی نیز در خصوص برگزاری جلسه مذکور خاطرنشان کرد: در این جلسه که با هدف رفع افزایش قیمت بلیت و سایر مشکلات این حوزه برگزار شد، نظرات دولت مطرح شد. جمهوری لتونی و کمیسیون امور شهری نیز در نظر گرفته شدند. شرکت های هواپیمایی دریافت شد و مشکلات در صنعت حمل و نقل هوایی رسیدگی شد

وی افزود: در این جلسه گفتیم که هرگونه افزایش قیمت خارج از تعرفه قابل قبول نیست و در صورت مشاهده هرگونه بلیط خارج از تعرفه با دفاتر خدمات مسافرت هوایی و شرکت های هواپیمایی برخورد خواهیم کرد.

به گفته این عضو سازمان تعزیرات حکومتی، بر اساس مشاهدات انجام شده در روزهای گذشته، بلیت هواپیما با نرخ های متفاوتی فروخته می شد، اما از امروز نرخ ها تقریباً بدون تغییر بوده و به حد نرمال رسیده است.

جابری در خصوص فروش بلیت دلاری به اتباع خارجی گفت: بر اساس تحقیقات انجام شده، فروش بلیط به دلار توسط دفاتر خدمات مسافرتی هوایی انجام می شود نه شرکت های هواپیمایی، اما در صورت رعایت نکردن شرکت ها یا آژانس ها، قیمت ها به صورت دلاری انجام می شود. افزایش دادن. تا ده برابر جریمه می شود.


انتهای پیام/