مایکل کانپورتو برنده دو سر شد


مایکل کونفورتو با سابقه ترین بازیکن در تیم متس است ، پس از رسیدن به اواسط فصل پیش از حضورش در سری جهانی 2015 ، او در طول این سالها چند تکه سخت با تیم و استقبال هواداران سخت متحمل شد.

کانفورتو در بازی نهم به تساوی رسید وقتی که خاویر بائز در همان بازی در همان ابتدا برای پیروزی 6-5 مقابل مارلینز خطا دریافت کرد. این اولین بازی متس پس از عذرخواهی بائز و فرانسیسکو لیندور به خاطر جنجال جشن “انگشت شست” بود که در دو روز گذشته تیم را فرا گرفته بود.

کونفورتو همچنین در بازی 3 بر یک هومر را در پیروزی 3-1 در شب به ثمر رساند که به جابجایی سر دو نفره کمک کرد.

“من ساعت 15 بیرون آمدم و ما در یک راهپیمایی داغ بودیم. همه چیز شبیه آفتاب و گل رز بود ، و گاهی اوقات آن را بدیهی می دانستم. ”Conforto بین بازی ها گفت. “برنده شدن در اینجا واقعا سخت است. پیروزی در لیگ بیس بال لیگ واقعا سخت است.

مایکل راحتی
مایکل راحتی
Corey Sipkin/NY POST

من تا سال 2016 قدرت این شهر را تجربه نکردم. من سختی کشیدم و ما سالهای سختی را پشت سر گذاشتیم. [since]به بدیهی است که در نحوه واکنش طرفداران تفاوت وجود دارد ، اما آنها مشتاق هستند. به خصوص امسال ما یک تیم بسیار پرشور داریم. بنابراین من حدس می زنم این چیزی است که در چند روز گذشته اتفاق افتاده است. “

بائز روز یکشنبه گفت که حرکت انگشت شست به طرفداران هوادار که تیم را هو کردند ، انجام شد ، اما همانطور که کانفورتو خاطرنشان کرد ، آنها قبل از یک سر دو نفره جلسه ای را برای رسیدگی به این مشکل برگزار کردند. این غیر قابل قبول است.”

“در واقع ، آنچه ما قرار بود انجام دهیم این نبود که بنشینیم و صحبت کنیم. بنابراین آیا من به آنجا رفتم و سعی کردم آن را متوقف کنم ، واقعاً نمی دانم که برای توقف به آنجا رفتم. ” “اما اکنون گذشته است. ما این کار را انجام داده ایم ، با آن کنار آمده ایم و اکنون آماده هستیم که به جلو حرکت کنیم و مشتاقانه منتظر بازی بیس بال و بردن بازی های بیشتر باشیم. “

در بازی 5-4 ، متس ها با دو بازی خانگی از براندون نیمو و RBI infield توسط Baez شروع کردند و پنج امتیاز را در راند نهم به ثمر رساندند و یک سوم از چهار نوار خود را پس از 6-19 به دست آوردند. در طول زمان. به

کانفورتو در 9 خفاش قبلی خود پس از دو دونده در کشتی هشتم ضربه ای خورد ، پس از آن از شکستن خفاش و کلاه ایمنی خود به قفسه خفاش در دوگوت ناامید شد.

او با ضربه ای مخالف ، دیلان فلورو را به گلزن امداد رساند تا پیت آلونسو را از پایه دوم به ثمر برساند ، در حالی که بائز در حالی که خورخه آلفارو یک توپ را به چپ می اندازد ، وارد خانه می شود. کونفورتو در بازی 2 بازی 10 فصل دو امتیاز به برآمدگی زمین راست اضافه کرد.

“من فکر می کنم تمرکز من بر ادامه داغ بودن بیشتر است و تمرکز بیشتر برای آماده شدن برای برخورد با هر زمین.” “به نظر می رسد که به من اجازه می دهد توانایی های ذاتی خود را آشکار کنم. و همه چیز را ساده می کند.

در حال حاضر ما تمام تلاش خود را برای کمک به تیم برای پیروزی انجام می دهیم. این همان چیزی است که ما در حال حاضر به آن نیاز داریم. “

دیدگاهتان را بنویسید