ماریا ساکاری در یک چهارم نهایی کارولینا پلیسکوا را شکست داد


کارولینا پلیسکوا به سرویس های قدرتمندش معروف است ، اما ماریا ساکاری رعد و برق او را دزدید.

ساکری 17 نفره چهارشنبه شب هر گوشه ای از زمین را پوشاند و برتری مطلوبی در سرویس داشت و در ورزشگاه آرتور آش پلیسکووا را با نتیجه 6 بر 4 و 6 بر 4 شکست داد و برای اولین بار در دوران حرفه ای خود راهی نیمه نهایی اوپن آمریکا شد. ساکاری که اولین زن یونانی بود که به نیمه نهایی مسابقات آزاد آمریکا رسید ، روز پنجشنبه برای حضور در اولین فینال بزرگ خود با اما رادوکانو ، نابغه نوجوان بریتانیایی روبرو می شود.

جدا از عدم برخورد با یک نقطه شکست در مسابقه ، ساکری تنها 8 امتیاز از سرویس در مسابقه از دست داد. در ست اول و دومین بازی اولیه که ساکاری 22 امتیاز پیاپی سرویس را بدست آورد ، کشش زیادی وجود داشت.

ساکاری در مصاحبه ای بعد از بازی در دادگاه گفت: “من تحت تأثیر قرار گرفتم.” من به سرویس دهی ام اعتقاد داشتم ، اما اکنون بیشتر اعتقاد دارم. “

شماره 4 پیلیسکووا برای یافتن یک ریتم فورهند تلاش کرد و بیش از 3 خطای دوگانه و 20 خطای اجباری را مغلوب کرد.

ماریا ساکاری از یونان مقابل کارولینا پلیسکووا یک امتیاز فاصله گرفت
ماریا ساکاری با کارولینا پلیسکوا با سهولت نسبی برخورد کرد.
عکس AP

ساکاری با شکست بیانکا آندرسکو با رتبه ششم و پترا کویتووا با رتبه دهم ، 10 نفر برتر را در اختیار گرفت و برای سومین سال پیاپی عنوان قهرمانی را از آن خود کرد. ساکاری در دیدار مقابل راداکانو ، اولین مورد پسند آنها در سه بازی اخیر خواهد بود.

ساکاری که با 22 برنده و 12 اشتباه به کار خود پایان داد ، گفت: “من چیز زیادی درباره او نمی دانم زیرا او بازیکن جدیدی در تور است.” “بدیهی است ، او در تورنمنت زندگی خود شرکت می کند و شایستگی حضور در اینجا را دارد. او در تمام این مسابقات برنده شد. من خودم را شخص مورد علاقه خود نمی نامم. فکر می کنم همه ما شانس مساوی برای قهرمانی داریم. “

ساکری پس از بازی 3:30 مقابل آندرسکو در روز دوشنبه ، با شکست 6-7 (2) ، 7-6 (6) ، 6 در بازي قهرمانی 2019 در بازي بدون بازنده قهرمانان خود در مسابقات قهرماني 2019 به پايان رساند. -3 برد – هرچند مصدومیت دیرهنگام آندرسکو. ساکاری در مصاحبه ای قبل از بازی فاش کرد که در مجموع 18 ساعت خوابیده تا خود را برای پلیسکوا آماده کند.

قبل از بازی باز ، ساکاری همچنین به 23 بازی بدون شکست نائومی اوساکا در میامی اپن و 11 بازی بدون شکست ایگا سویاتک از لهستان در اوپن فرانسه پایان داد.

با ورود به بازی روز چهارشنبه ، ساکاری و پلیسکوا هر کدام 1 برد و 1 باخت ثبت کردند. ساکری اولین مسابقه خود را با 3-6 ، 6-3 ، 7-5 در مسابقات آزاد WTA ایتالیا 2018 شکست داد و یک سال بعد پلیسکووا با پیروزی در همان نیمه نهایی مسابقات با نتیجه 6-4 ، 6-4 انتقام گرفت.

پلیسکووا در دور چهارم تنها یک ست از دست داد تا اینکه در اوپن 2021 ایالات متحده موفق شد به مصاف ساکاری برود. این بازیکن 29 ساله که بهترین بازی او در سال 2016 بود ، برای اولین بار در سه سال گذشته به مرحله یک چهارم نهایی در فلاشینگ میدوز رفت و با شکست دادن نوجوانان آمریکایی کتی مک نالی ، آزلا تومریانوویچ و آناستازیا پاولیوچنکووا توانست در این مسابقه پیروز شود.

پلیسکووا گفت: “من هیچ فرصتی برای خدمت او نداشتم.” “فکر نمی کنم امروز بهترین تنیس را بازی کردم. فکر نمی کنم مانند گذشته در خدمت سرویس دهی بودم. او مبلغ زیادی به صورت رایگان نمی دهد ، بنابراین شما باید در برابر حریفان این چنینی خدمت کنید. ”

دیدگاهتان را بنویسید