مارک رونسون با گریس گامر ازدواج می کندعروسی بالای شهر.

مارک رونسون با نوازنده گریس گامر ، که شنبه در اینستاگرام فاش شد ، ازدواج کرد.

او در زیرنویس عکس این زوج در مراسم ازدواج خود نوشت: “به عشق واقعی من … ناگهان شما 45 سال از بهترین سالهای زندگی من را با دست ساختید.”

“و من مطمئن هستم که 45 سال طول کشید تا شایسته عشق تو باشم. این روزهای تولد را برای شما آرزو می کنم تا آخرین روز. بعد از. مال شما برای همیشه ❤️❤️❤️❤️❤️❤️ (و بله ، ما ازدواج کرده ایم). “

رونسون دقیقاً زمان اتصال این زوج را مشخص نکرده است. صفحه ششم گزارش داد که عروسی در آخر هفته همان هفته برگزار می شود ، از عروسی ای که به دلیل همه گیری COVID-19 در 5 اوت در یک رویداد بزرگتر کوچک شده است.

شاید دو پدر و مادر معروف در آنجا حضور داشتند. رونسون فرزند خوانده گیتاریست خارجی میک جونز و گامر 35 ساله دختر مریل استریپ با هنرمند دان گامر است.

صفحه شش گزارش داد که رونسون و گامر در ماه می پس از یک سال نامزدی هنگامی که عکسی از گریس با حلقه الماس عظیم الجثه منتشر شد نامزد کردند. مایک فرید ، مدیرعامل Diamond Pro به صفحه Six Style گفت وزن این سنگ احتمالاً 3-5 قیراط است و می تواند بیش از 100000 دلار ارزش داشته باشد.

رونسون نامزدی آنها را در پادکست خود در ماه ژوئن تأیید کرد.

این دومین سفر برای هر دو طرف است. رونسون از سال 2011 تا 2018 با ژوزفین دو لا باوم بازیگر فرانسوی ازدواج کرد و گامر در سال 2019 به مدت یک ماه و نیم با موسیقیدان تای استراتن ازدواج کرد. رونسون همچنین قبلا با بازیگر راشیدا جونز از سال 2003 تا 2004 نامزد کرده بود.دیدگاهتان را بنویسید