مارکوس استرومن آقای آقای متس است. با ثبات می توانید درآمد کسب کنید.


این واقعیت که او در این فصل از لیست معلولین اجتناب کرد و در یک نوبت معمولی توپ را گرفت ، مارکوس استرومن را در سنگ بنای متس قرار می دهد.

عملکرد او را اضافه کنید و به راحتی می توان گفت راست دست با ارزش ترین کوزه تیم است.

فکر می کنم او ما را از جهات مختلف تثبیت کرده است. ” جرمی هفنر ، مربی پیچینگ درباره استرومن صحبت کرد که قرار است شنبه در بازی با ملی پوشان بازی کند. “او ثابت ترین بازیکن اصلی ما بود ، بنابراین ما می دانیم که هر پنج روز چه چیزی را بدست خواهیم آورد.”

ژاکوب دگروم ، کارلوس کاراسکو ، نوآ سیندرگارد ، دیوید پترسون و جوی لوچی از جمله پارچانی هستند که هر پنج روز برای چرخش متس به آنجا نمی رفتند که به نظر می رسید با نوارهای لاستیکی و آدامس در نقاط مختلف بسته شده است. یکی دیگر از بازیگران اصلی شروع کننده ، تایخوان واکر ، اخیراً پس از یک استراحت کوتاه پس از استراحت All-Star دوباره ظاهر شد.

متس
مارکوس استرومن
AP

استرومن با 2.85 ERA و 1.11 WHIP در 26 شروع ، نشان داد که برای موفقیت نیازی به یک تندرو بزرگ ندارد. متوسط ​​سرعت سریع او 92.3 مایل بر ساعت است که به گفته کارشناسان بیس بال او را در صدک 26 قرار می دهد. در عوض ، استرومن 30 ساله به عنوان یک غرق کننده رشد کرد و “تغییر تقسیم” ایجاد کرد تا ظاهر دیگری به آن بدهد.

استرومن اخیراً گفته است: “من از آن دسته افراد نیستم که باید به یک زمین خاص تکیه کنم یا یک بازی را به روشی خاص برنامه ریزی کنم.” “من می توانم تا حدودی عادت کنم. بسته به احساس شما در آن روز ، می توانید یک توپ خاص را پرتاب کنید. اگر بدن و ذهنم را درست کنم ، همه چیز از آنجا شروع می شود. “

این موفقیت می تواند به بازیکن آزاد قریب الوقوع استرومن اجازه دهد در زمستان امسال یک قرارداد مهم امضا کند. آخرین فصل خارج از فصل ، او با یک پیشنهاد واجد شرایط به ارزش 18.9 میلیون دلار بازگشت. عدم قطعیت پیش روی چرخش متس بسیار بزرگ بوده است (احتمالاً چیزی بیشتر از وضعیت آرنج راست DeGrom ، که او برای بازگشت در اواخر فصل در نظر دارد) ، ارزش استرومن برای باشگاه افزایش یافته است.

Syndergaard و Michael Conporto دیگر بازیکنان آزاد قریب الوقوع هستند که متس باید آنها را در نظر بگیرد. بر خلاف استرومن ، که به دلیل پذیرش آخرین فصل خارج از نظرسنجی حذف شد ، هر دو می توانند پیشنهاد واجد شرایط را از باشگاه دریافت کنند.

“من در این مورد مطمئن هستم. [the contract] این یک عامل انگیزشی است ، اما چیزی نیست که او به ما پیشنهاد کرده باشد. ” “همه چیز در مورد رقابت با تیم و بیرون رفتن و پیروزی در بازی بیس بال است.”

علاوه بر تغییر دو طرفه ، زمینی که تیم حریف در آن با 0.198 ناچیز مبارزه کرد ، کار بزرگی در تغییر استرومن انجام داد ، اما رویکرد او نیز وجود داشت.

هفنر می گوید: “شما راه نمی روید ، در یک منطقه هستید ، در یک منطقه رقابت می کنید و مخصوصاً زود شروع می کنید.” “عدم ترس از تماس در مواقع ضروری باعث موفقیت او شده است.

تایخوان در روزهای اولیه واقعاً ثابت قدم بود و در استراحت All-Star کمی آرامش داشت و سپس راهی برای خروج از خود نشان می دهد و ما دوباره شروع مداوم را آغاز می کنیم. با این حال [Stroman] در کار ، روال عادی ، آمادگی و در نهایت نتایج او ثبات وجود دارد. “

دیدگاهتان را بنویسید