مارتینو: بازی مقابل آرژانتین برای ما تعیین کننده خواهد بود


مارتینو: بازی مقابل آرژانتین برای ما تعیین کننده خواهد بود


به گزارش ایلنا، مکزیک امشب اولین بازی خود در جام جهانی قطر را با تساوی بدون گل مقابل لهستان انجام داد.


جراردو مارتینو سرمربی مکزیک پس از بازی گفت که مکزیک آرام است و این تساوی را ناامیدکننده نمی داند. وی اذعان داشت که با توجه به شکست آرژانتین مقابل عربستان، شرایط این گروه سخت شده و دیدار بعدی تیمش مقابل آلبی سلستی برای صعود مکزیکی ها تعیین کننده خواهد بود.


تاتا مارتینو پس از بازی تیمش مقابل لهستان به خبرنگاران گفت: شکست آرژانتین محاسبات صعود از گروه را تغییر داد، سناریوی صعود با توجه به نتایج امروز تغییر کرده است. قبل از شروع مسابقات فکر می کردیم اولین بازی ما برای خروج از گروه تعیین کننده باشد. اما با نتیجه ای که امروز آرژانتین گرفت، مشخص شد که بازی دوم ما مرگ و زندگی خواهد بود و تکلیف صعود را مشخص می کند.


آیا برنامه بازی مکزیک پس از شکست آرژانتین تغییر کرد؟ نه، ما چیزی را تغییر ندادیم. چیزی که ممکن است تغییر کرده باشد، طرز فکر بازیکنان است. می دانستیم که باید برنده شویم، اما در عین حال می دانستیم که آرژانتین شکست خورده و باخت مقابل لهستان می تواند کار ما را بسیار سخت کند.


اوچو واقعا عالی کار کرد. به خصوص که این پنالتی عملا تنها فرصت لهستان در طول بازی بود. بعد از نتیجه در بازی آرژانتین، این بازی واقعا برای هر دو طرف سخت بود. اما ما هرگز نظم تیمی را از دست ندادیم.


انتهای پست/