مادر الکسیا ایچاوراریا ، ستاره سریال “RHOM” در روز عروسی درگذشتالکسیا ایچاوراریا ، بازیگر زن “خانه دار واقعی میامی” فاش کرد که مادرش در روز عروسی ستاره رئالیتی فوت کرد.

ستاره واقعیت براوو در اینستاگرام گفت که ایچواراریا روزی که قرار بود با نامزد تاد نپولا ازدواج کند ، نبرد خود را در برابر کووید -19 شکست داده است.

“صبح زود من مادرم را به دلیل COVID-19 وحشتناک و مرگبار از دست دادم. چند روز گذشته برای من یک غلتک احساسی بود. در راه ازدواج با مرد رویایی من ، مادرم مریض شد و مجبور شد همه چیز را متوقف کند. “او در کنار چندین عکس از خودش و مادرش نوشت.

“امروز شادترین روز زندگی من است ، امروز غم انگیزترین روز است.”

ایچواریا ، 54 ساله ، فاش کرد که مادرش زنی “قدرتمند و زیبا” بود که به عنوان “بهترین دوست” و “روانپزشک” او خدمت می کرد.

او می گوید: “مادر مورد احترام ، احترام ، الهام بخش و جلوتر از زمان خود بود.” “او در بسیاری از جنبه های زندگی خود پیشگام بود.”

براوولبریتی گفت مادرش یک پناهنده سیاسی از کوبا بود که از دانشکده پزشکی فارغ التحصیل شد و توانست سه فرزند را بزرگ کند.

Echevarria نوشت: “من همیشه داستان ، خرد ، قدرت و اشتیاق شما به زندگی را گرامی می دارم.” “من همیشه عشق شما را به برقراری ارتباط با مردم تحسین می کنم و همیشه عشق شما را به کشور دوم خود ، اسپانیا ، تقسیم خواهم کرد.”

Echevarria ادای احترام احساسی را با تشکر از مادرش برای همه چیز و درخواست از او برای مراقبت از خانواده خود بست.

او نوشت: “گفتن دلم برایت تنگ می شود احساسات من را توجیه نمی کند.” “غم از دست دادن تو را نمی توان با این همه اشک بیان کرد ، اما یکبار دیگر از افتخاری که در بقیه کنار من بودی سپاسگزارم. زندگی من ، “او نوشت. من انجام دادم.

Echevarria در سه فصل اول “RHOM” ظاهر شد تا اینکه نمایش در سال 2013 پخش شد.

این نمایش در حال تولید مجدد برای فصل 4 است و از طاووس پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید