لیلا فرناندز با شکست آنجلیک کربر به نیمه نهایی اوپن آمریکا صعود کردنائومی اوساکا اکنون می تواند کمی بهتر شود.

لیلاه فرناندز روز یکشنبه آنجلیک کربر سه بار قهرمان گرند اسلم را با نتیجه 4-6 ، 7-6 ، 6-2 در ورزشگاه مملو از لویی آرمسترانگ شکست داد و راهی مرحله یک چهارم نهایی اوپن آمریکا شد.

ستاره جدیدی در Flushing Meadows متولد می شود. تمام اواخر بعدازظهر یک کلاس کلاسیک چپ خیره کننده بود ، اما فرناندز 18 ساله از مونترال ، همانند جمعه شب در اوزاکا ، شانزدهمین دانه را به دست آورد. در حالی که کربر از سمت چپ مسابقه در حال ضربه زدن به سمت دروازه بود ، فریادهای کریه کننده ای از ورزشگاه آرمسترانگ بلند شد. او جوانترین زن یک چهارم نهایی در مسابقات آزاد آمریکا از سال 2016 است.

همانند اوزاکا ، فرناندز ست اول را از دست داد و تای بریک ست دوم را به طرز قانع کننده ای شکست داد. او 5-1 بلند شد ، سپس کربر برگشت و به مربی اشاره کرد. کربر دوباره در فاصله 5-4 دوید ، اما سرسختی فرناندز در حالی که او آن را بسته بود از پیش رفت و یک بازی برگشت زیر خط را برای برتری 6-4 با برنده شکست داد.

فرناندز یک فورهند عالی دارد و آن را با یک قطره شات برش خورده ترکیب می کند تا مشتی تجمع جادویی ایجاد کند. پس از کسب امتیازهای بیشمار بزرگ ، بعدازظهر را با مشت در هوا گذراند و به جمعیت نگاه کرد.

کربر ، 34 ساله ، توپ را از خط اصلی به ثمر رساند ، اما فرناندز او را در اختیار گرفت و در ست سوم بازیکن قدرتمندی بود که در دو استراحت حرکت کرد.

فرناندز روز سه شنبه در مرحله یک چهارم نهایی به مصاف پنجمین نفر الینا سویتولینا می رود.

دیدگاهتان را بنویسید