لزوم استفاده از آموزه های دفاع مقدس برای مقابله با جنگ نرم دشمن


لزوم استفاده از آموزه های دفاع مقدس برای مقابله با جنگ نرم دشمن

معاون هماهنگ کننده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: استفاده از آموزه های دفاع مقدس یکی از راهکارهای لازم برای مقابله با جنگ سبک است و فداکاری سربازان در دوران دفاع مقدس باید به نسل جدید منتقل شود. ”


به گزارش ایلنا، امیر سرتیپ علی اکبر طالب زاده در گفت وگویی با اشاره به توانایی این نیروها در تولید و به روز رسانی تجهیزات و قطعات مورد نیاز خود اظهار داشت: نیروی هوایی با تکیه بر سازمان جهاد خودکفایی و نیروهای داخلی. . توانایی ها، همیشه در راستای علم و دانش روز هستند و با استفاده از تجهیزات بومی، ماموریت ها و آموزش های خود را انجام داده و انجام می دهند.


وی با اشاره به نقش نیروی هوایی در دوران دفاع مقدس گفت: این نیروها در دوران دفاع مقدس مانند سایر نیروهای مسلح نقش تعیین کننده ای در پیروزی و موفقیت عملیات های بزرگ دفاع مقدس داشتند. و شهدای گرانقدر را نیز تقدیم جمهوری اسلامی ایران کرد.»


معاون هماهنگ کننده هوانیروز استفاده از دکترین های دفاع مقدس را یکی از راهکارهای لازم برای مقابله با جنگ نرم عنوان کرد و خاطرنشان کرد: جهاد در راه خدا، فداکاری ها و جانفشانی هایی است که خلبانان، خدمه پرواز و … سایر رزمندگان در طول نشان دادند. باید به نسل جدید اطلاع داد که این مهم امنیت کشور را در برابر تهاجم فرهنگی دشمنان خواهد داشت.


سرتیپ طالب زاده خاطرنشان کرد: مهمترین درسی که حراست مقدس به ما داد، یکپارچگی، همدلی، انسجام و وحدت ملی بود و به واسطه همین شاخص ها، ملت ایران توانست در برابر رژیم بعث عراق که مورد حمایت شرق بود، پیروز شود. و بلوک های غربی
انتهای پست/