لزوم ارائه خدمات بیشتر به هیئت های محرم


لزوم ارائه خدمات بیشتر به هیئت های محرم

دبیر مطبوعاتی و نایب رئیس کمیسیون فرهنگ گفت: برای ارائه خدمات بهتر در نمایشگاه عطر سیب در محرم سال آینده، مدیریت شهری تهران و سازمان تبلیغات اسلامی باید برنامه ریزی دقیق تری انجام دهند تا بتوانیم خدمات بیشتری ارائه دهیم. گروه ها.


به گزارش ایلنا، علیرضا نادعلی، نماینده و نایب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در حاشیه اختتامیه نمایشگاه عطر سیب در بازدید از این نمایشگاه اظهار کرد: در این نمایشگاه اقشار مختلف مردمی حضور داشتند. لایف و طبقات آماده ارائه خدمات به خادمان سیدالشهد می باشد. (علیه السلام) حضور داشتند و مهم این است که با توجه به اینکه بیش از دو سال از بیماری کرونا در کشور می گذرد، امسال نمایشگاه به بهترین وجه در پایتخت برگزار شد و خوشبختانه تا آخرین روز. از نمایشگاه، نمایشگاه عطر سیب با استقبال بسیار اهالی شهر تهران برگزار شد و مردم زیادی در آن حضور داشتند. نمایشگاه.


وی افزود: همچنین همکاری بسیار خوبی بین شهرداری تهران و سازمان تبلیغات اسلامی در برگزاری نمایشگاه عطر سیب وجود داشت و این نمایشگاه به بهترین نحو مدیریت شد. از سوی دیگر با توجه به استقبال گسترده این نمایشگاه، مدیریت شهری تهران و سازمان تبلیغات اسلامی باید برنامه ریزی دقیق تری برای ارائه خدمات بهتر در نمایشگاه عطر سیب محرم سال آینده برای خدمت رسانی به گروه های بیشتری داشته باشند.


رئیس کمیته مذهبی شورای اسلامی شهر تهران تصریح کرد: از سوی دیگر ارائه گزارش سازمان فرهنگی شهرداری تهران در سالن شورا می تواند کمک زیادی به ابعاد این مراسم برای رفع نیازهای برگزاری نمایشگاه محرم کند. به بهترین شکل ممکن در سال آینده


انتهای پست/