لرد کنسرت VMA 2021 را لغو کرد


لرد نمایش خود را در MTV آینده 2021 VMA لغو کرد.

“به دلیل تغییر عوامل تولید ، لرد دیگر نمی تواند در نمایش امسال اجرا کند.” توییتر VMA حسابهای منتشر شده در روز جمعه. “ما عاشق لرد هستیم و نمی توانیم منتظر باشیم تا در آینده او را روی صحنه VMA ببینیم!”

دقیقاً مشخص نیست که چه عامل تولیدی مانع از روی صحنه آمدن این دختر 24 ساله می شود و یا آیا او هنوز در این مراسم حضور خواهد داشت یا خیر.

لرد ، ویدئوی او برای “قدرت خورشیدی” نامزد بهترین فیلمبرداری بود ، در گذشته با اجراهای VMA دست و پنجه نرم می کرد.

در سال 2017 ، او روی صحنه رفت تا آهنگ “Dynamite خانگی” را بخواند و یک رقص تفسیری را اجرا کرد تا یک آهنگ واقعی ، که طرفداران را گیج کرد. آهنگی که در پس زمینه پخش می شود.

لرد ، که نام اصلی او الا ماریا لانی یلیچ اوکانر است ، بعداً در توییتر توضیح داد که با آنفلوآنزا مبارزه می کند ، اما این توییت بعدا حذف شد.

VMA که توسط Doja Cat میزبانی می شود ، با چندین نوازنده دیگر از جمله جاستین بیبر ، Kacey Musgraves ، Lil Nas X ، Olivia Rodrigo و دیگر کارها ادامه خواهد داد. این نمایش روز یکشنبه 12 سپتامبر ساعت 8 شب EST در مرکز بارکلی برگزار می شود.

اجرای راد در جشنواره طوفان 2017
سومین آلبوم Lorde “Solar Power” در 20 آگوست منتشر شد.
اتحاد عکس از طریق Getty Image

در همین حال ، لرد در حال گذراندن وقت با دوست پسرش جاستین وارن در هالیوود غربی است. لورد مدت کوتاهی پس از پیوستن به گروهی از دوستان برای صرف شام ، بازوهای خود را دور مدیر 41 ساله موسیقی پیچید.

این زوج برای اولین بار در سال 2016 با یکدیگر ارتباط برقرار کردند ، اما وارن آنها را به عنوان “مزخرف” در نیوزلند هرالد رد کرد.

او بعداً در اوایل سال 2018 با موسیقیدان جک آنتونوف ارتباط برقرار کرد ، اما هر دو وقوع اتفاقات عاشقانه را تکذیب کردند.



دیدگاهتان را بنویسید