لاریسا بار، مددکار اجتماعی ثبت شده


لاریسا بار MSW، RSW (او)

من به عنوان یک مددکار اجتماعی بالینی حرفه ای و ماهر، به کار با افراد برای حل نگرانی های مربوط به اختلالات خوردن، اختلالات خلقی، اضطراب و تروما اختصاص دارم. من همچنین از افراد در زمینه‌های عزت نفس، نگرانی‌های مربوط به تصویر بدن، مسائل رابطه‌ای، تغییر زندگی و استرس حمایت می‌کنم. مشتریان و همکارانم مرا به عنوان فردی دلسوز، واقعی، خنده دار و وقف به رفاه هر فرد توصیف می کنند.

همانطور که شما درگیر درمان هستید، هدف من این است که اطمینان حاصل کنم که احساس درک و تشویق می کنید. گاهی اوقات زندگی ممکن است خیلی زیاد باشد، و ممکن است احساس کنید که گیر کرده اید. امیدوارم فضایی را برای شما فراهم کنم که در آن با هم همکاری کنیم تا تجربیات شما را بهتر درک کنیم و کشف کنیم که چگونه می توانید به جلو حرکت کنید تا احساس امنیت بیشتری داشته باشید و بتوانید زندگی مورد نظر خود را داشته باشید.

من از یک رویکرد درمانی کل نگر استفاده می کنم که شیوه های مبتنی بر شواهد (به عنوان مثال، رفتار درمانی شناختی و رفتار درمانی دیالکتیکی) را با رویکردهای مشتری محور ترکیب می کند تا اطمینان حاصل شود که صدای شما این فرآیند را هدایت می کند. رویکرد درمانی من فضایی را برای افزایش خودآگاهی، پردازش عاطفی و همچنین توسعه مهارت ایجاد می‌کند – زیرا درمان واقعاً چیزی فراتر از صحبت کردن است!

کمک گرفتن شجاعت می خواهد و مهم است که احساس کنید می توانید با درمانگر خود ارتباط برقرار کنید. توصیه می کنم برای مشاوره رایگان با من تماس بگیرید تا ببینید آیا خدمات من برای شما مناسب است یا خیر.

*خدمات من به زبان انگلیسی و فرانسوی ارائه می شود.

هزینه قرارها چقدر است؟

قرارهای اولیه و بعدی 50 تا 60 دقیقه طول می کشد و 130 دلار هزینه دارد

چگونه می توانم با یک متخصص تغذیه وقت رزرو کنم؟

برای رزرو قرار ملاقات با یکی از درمانگران ما می توانید:
تلفن: 204-515-7466
ایمیل: [email protected]
با لاریسا آنلاین رزرو کنید: https://alittlenutrition.janeapp.com/#/staff_member/30/treatment/65

رژیم لاغری سریع