قوانین اقامت در ویلاهای لوکس چیست؟

ویلاهای لوکس را می توان برای اقامت اجاره کرد در صورتی که بتوانید قیمتی که توسط مالک در نظر گرفته شده است بپردازید. با این حال، اقامت در ویلاهای لوکس مستلزم رعایت برخی قوانین حیاتی است که ممکن است از آنها بی اطلاع باشید:

1. صاحبان ویلاهای لوکسی وجود دارند که به شما اجازه می دهند حیوان خانگی خانواده را در طول اقامت خود همراه داشته باشید. دیگران ممکن است خیر، زیرا حیوان خانگی خانواده (به ویژه حیوانات بزرگ مانند سگ ها و گربه های نژاد بزرگ) ممکن است نیاز به نگهداری بالایی داشته باشد. همچنین حیوان خانگی خانوادگی می تواند با جویدن یا ادرار و مدفوع به مبلمان و سایر قسمت های ویلاهای لوکس آسیب برساند، بنابراین صاحبان ویلاهای مجلل ممکن است مراقب ورود حیوان خانگی شما به ویلاهای مجلل خود باشند. اگر حیوان خانگی شما در یک محفظه راحت مانند قفس قابل حمل محکم قرار دارد، شاید بتوانید صاحب آن را وادار کنید که در مورد شما تسلیم شود.

2. ممکن است قبل از اینکه بتوانید در ویلاهای مجلل در کشور میزبان خود اقامت کنید، ممکن است از شما و طرفتان خواسته شود در برابر برخی بیماری های مسری مانند مالاریا تلقیحاتی انجام دهید. این معمولاً توسط قانون اجباری شده و توسط دولت کشور میزبان شما اداره می شود. در واقع، این به نفع شما و صاحبان ویلاهای لوکس است زیرا شما و مهمانانتان می‌توانید از ابتلا به بیماری‌های واگیردار جلوگیری کنید، و صاحبان ویلاهای لوکسی که به آنها چشم دوخته‌اید می‌توانند مطمئن باشند که هیچ بیماری واگیرداری را به آنها منتقل نمی‌کنید. مستاجران آینده (یا به مالکان نیز.)

3. بررسی کنید که آیا خدمتکاران و/یا خدمات خشکشویی و خانه داری در اجاره ویلاهای لوکسی که قصد انتخاب آن را دارید شامل می شود یا خیر. اگر افراد زیادی در مهمانی شما باشند، نگهداری ویلاهای لوکس ممکن است گران و زمان بر باشد. بنابراین این خدمات در چنین شرایطی به یک ضرورت تبدیل می شوند. اگر در اجاره گنجانده نشده اند، می توانید از نماینده خود بخواهید به شما کمک کند تا ارائه دهندگان مناسب و قابل اعتماد چنین خدماتی را در کشور میزبان پیدا کنید.

4. یکی از مواردی که باید در ویلاهای لوکس به دنبال آن باشید تامین امنیت اشیای قیمتی شماست. از مالک یا نماینده خود بپرسید که آیا هر یک از ویلاهای لوکس حتی یک گاوصندوق کوچک دارد که بتوانید با خیال راحت اشیاء قیمتی مانند جواهرات، ساعت های طراحان و پول نقد را در آن نگهداری کنید. اگر نه، شاید باید در مورد بانک های محلی که صندوق امانات دارند که می توانید به طور موقت اجاره کنید، سوال کنید.

5. صحبت از امنیت شد، ویلاهای لوکس باید با نگهبانان برای مراقبت از محوطه ویلاهای لوکس در طول اقامت شما حضور داشته باشند. از نماینده خود بپرسید که آیا دستمزد آنها از طرف شما خواهد بود یا اینکه آیا خدمات قبلاً در اجاره شما ادغام شده است. یکی از خطرات در کشورهای خارجی فعالیت تروریستی است – به عنوان مثال، اسپانیا دارای ویلاهای لوکس بسیاری است اما همچنین محل زندگی تروریست های باسکی است که به دنبال استقلال از اسپانیا هستند. از خطرات ذاتی کشوری که از آن بازدید خواهید کرد آگاه باشید.

6. آیا می توانید یک وسیله نقلیه نیز اجاره کنید تا اقامت شما در ویلاهای لوکس راحت تر باشد؟

ویلاهای لوکس نقطه پایانی یک تعطیلات لوکس هستند. این لیست به عنوان راهنمای اقامت شما را راحت تر و راحت تر می کند.

رژیم لاغری سریع