قلعه نویی: شکری مواظب خودش باشد/ شاید تقصیر ماست که بازیکن 800 هزار یورویی نمی خریم


قلعه نویی: شکری مواظب خودش باشد/ شاید تقصیر ماست که بازیکن 800 هزار یورویی نمی خریم

گلگهر سیریان سرمربی تیم فوتبال گفت: شاید باید بازیکن 600 یا 800 هزار دلاری بیاورید که ناگهان 300 هزار یورو از دست برود! شاید بهتر بود. بازیکنی را آوردیم که جوان است و می تواند بخش خوبی برای فوتبال ما باشد.


به گزارش ایلنا، امیر قلعه نویی در نشست خبری پیش از دیدار گل گهر سیریان مقابل مسا رفسنجانی اظهار داشت: از حضور در رفسنجانی بسیار خوشحالم و جا دارد از استقبال شما تشکر کنم. خدا را شکر دربی هایی که اخیرا در کرمان برگزار شده هم سالم و هم زیبا بوده و مردم از آن لذت برده اند. این نشان می دهد که هر دو باشگاه به دور از مسائل حاشیه ای به دنبال فوتبالی زیبا و تماشاگر پسند هستند. حلقه مفقوده فوتبال ما است که می توانید ببینید در آن چه خبر است اما استان کرمان از نظر ورزشی به خصوص فوتبال اهداف خاصی دارد.


وی افزود: امیدوارم فردا بازی خوبی باشد. تیم ما امسال بازیکنان خوبی دارد و یک مربی جدید و خیلی خوب هم دارد. به هر حال ما گلزن هستیم و در بازی قبل تیم خوب تراکتورسازی را شکست دادیم. فکر می کنم این تیم یکی از بهترین تیم های امسال است. با توجه به اینکه بازیکنان زیادی را از دست دادیم، بچه های ما در بازی اول خیلی قول دادند و در کنفرانس بعد از بازی هم گفتم که من مرد پولداری هستم چون بازیکنانم با جان و دل بازی کردند. امیدواریم فردا مسابقه خوبی برای تماشاگران باشد. ما روی نقاط ضعف حریفمان کار کردیم که مطمئناً این کار را انجام دادند. فکر می کنم فردا نبرد اصلی در خط هافبک خواهد بود و هر تیمی که بتواند مرکز زمین را کنترل کند نقش زیادی در نتیجه بازی خواهد داشت. هدف ما دو گل است، اول گلزنی و دوم گلزنی. خط حمله مس نیز با آمدن شیمبا قوی تر شده است.


گلگهر سرمربی تیمش درباره عقب‌نشینی‌ها و مصدومیت‌های تیمش گفت: می‌دانید که سال گذشته با ما خوب برخورد نشد و آسیب دیدیم، همه می‌دانند. مهم این است که مردم بدانند; ما هنوز نمی توانیم از Banyama استفاده کنیم. دلایلش را هم نمی دانم. او بازیکن بسیار خوبی است و شش بازی در لیگ قهرمانان آسیا انجام داده است. شاید یک بازیکن 600 یا 800 هزار دلاری بیاورید و ناگهان 300 هزار یورو از بین برود! شاید بهتر بود. بازیکنی را آوردیم که جوان است و می تواند بخش خوبی برای فوتبال ما باشد تا استعدادها را پایین بیاورد. به نظرم رقم قرارداد بانجاما 60،70 هزار دلار بود و از نظر کیفیت بازیکن بسیار خوبی بود. شاید تقصیر ماست که بازیکن 800 هزار یورویی نیاوردیم و در این بین 400 هزار یورو از دست رفت.


کلانو در پاسخ به اینکه در بازی قبل از رضا شکاری به عنوان وینگر چپ استفاده کرده بود، گفت: بازیکن بسیار خوبی به نام گلگر داریم. یعنی این بازیکنان باید در فرم گلزنی باشند. شکاری استعداد بسیار نابی است چون او را دوست نداشتند و رفتارش در این چند سال اشتباه بود. نه اینکه مربی باشد، اما باشگاه گلگهره و تیم ما بازیکنی را آوردند که یک سال نتوانست بازی کند و به او روحیه داد. شاید اگر این کار را نمی کردیم، آن بازیکن از دست می رفت. کمتر باشگاه و کادر فنی این کار را انجام می دهند. نمونه دیگر ایمان سلیمی بود که روابط را قطع کرد. دو ماه قبل از لیگ جایی برای تمرین نداشت اما ما این بازیکن را دو ماه آوردیم و پول و روحیه دادیم هنوز مس رفسنجان است. یعنی هیچ باشگاه یا کادر فنی این کار را نمی کند. شکاری از آن استعدادهایی است که اگر مراقب خودش باشد و نگرشش را اصلاح کند جزو سرمایه های فوتبال ماست.


انتهای پیام/