قسمت 31: AMA | با دکتر سیمونز آشنا شوید


این نمایش زنده AMA توسط دکتر میزبان بود. این بازی با سیموندز 1: 1 انجام می شود. میزبان مشترک میشل کندی ، NP-C در تعطیلات است ، بنابراین دکتر سیموندز در برنامه حضور خواهد داشت و به سوالات شما پاسخ می دهد. باز هم ، ما دفاتر نمایندگی در رالی و دورهام داریم و در ساعات کاری عادی باز هستند. اگر سوالی دارید یا مایل به تعیین وقت هستید ، لطفاً با ما تماس بگیرید.

س: آیا دکتر سیموندز متاهل و دارای فرزند است؟ آیا همسرش نیز کتو می کند؟

پاسخ: بله آقای دکتر سیموندز با همسر فوق العاده خود آنا ، پرستار ثبت نام شده ، به مدت 15 سال ازدواج کرده است و همچنین متخصص کاهش وزن در بیمارستان است. آنا همچنین InMode ، یک روش کانتورینگ بدن غیر تهاجمی را در محل دفتر خود در دورهام ارائه می دهد. این دومین ازدواج برای هر دوی آنهاست و هرکدام دو فرزند دارند. هر چهار کودک بزرگ شده و خانه را ترک می کنند. سیموندز و آنا هر دو از کتو پیروی می کنند ، اما یکدیگر را تحت فشار قرار نمی دهند تا از هر نوع رژیم غذایی پیروی کنند. مهم است که از همسر خود حمایت کنید و به او اجازه دهید تصمیمات خود را بگیرد و خود را متعهد به یک شیوه زندگی سالم کند. این در مورد قدرت نیست ، در مورد پشتیبانی است!

س: چرا پزشک کاهش وزن را به عنوان حرفه پزشکی انتخاب کرد؟

پاسخ: برای کسانی از شما که نمی دانید ، دکتر سابقه سیموندز پزشکی اورژانس است. او یک پزشک اورژانس دارای مجوز هیئت مدیره است و قبل از شروع یک کار جدید در زمینه کاهش وزن ، 10 سال در فوریت های پزشکی کار کرد. دکتر سیموندز به داروهای کاهش وزن علاقه مند شد زیرا با مشکلات سلامتی مربوط به وزن خود سر و کار داشت. در واقع ، او بسیاری از پاسخ های پزشکی را نمی دانست زیرا هرگز در مورد این موضوع در دانشکده پزشکی یا رزیدنت نیاموخته است. او می دانست که وزنش در مسیر اشتباه پیش می رود و تصمیم گرفت در سال 2001 از او کمک بخواهد. او دریافت که در آن زمان گزینه های زیادی در دسترس نبود. بیست سال پیش ، او مجبور بود اینترنت را کمی جستجو کند و برای پیدا کردن کمک برای کاهش وزن مشکل داشت. تلفن های هوشمند در آن زمان اختراع نشدند. پس از جستجوی زیاد ، دکتر سیموندز سرانجام توانست یک متخصص کاهش وزن پیدا کند و این امر زندگی او را تغییر داد. او دریافت که بسیاری از افراد در شرایط مشابهی هستند و در یافتن کمک مشکل دارند. او تصمیم گرفت در حالی که هنوز به عنوان پزشک اورژانس مشغول به کار بود ، خدمات کاهش وزن را به صورت پاره وقت شروع کرد و در آنجا شکوفا شد. او دریافت که عموم مردم مشتاق کمک هستند و راه حل های زیادی وجود ندارد. دکتر. سیموندز دارای مجوز پزشکی اورژانس و داروهای چاقی است و به بیش از 30 هزار نفر در کاهش وزن کمک کرده است.

س: نظر شما در مورد کتون های برون زا چیست؟ آیا کمک می کند یا اتلاف پول است؟

پاسخ: ما دوست داریم آنها را لوکس ارزان قیمت بدانیم. اساساً ، کتون های برون زا کتون هایی در بدن هستند که از منبع خارجی و معمولاً به شکل BHB تولید می شوند. مهم است که به طور کامل به کتونهای برون زا تکیه نکنید یا از آنها در پاسخ به رژیم غذایی بد استفاده نکنید. در دراز مدت ، شما باید بر درست غذا خوردن تمرکز کنید. برای اینکه بدن شما چربی بسوزاند و کتون تولید کند ، باید غذاهای خاصی مانند برنج ، سیب زمینی ، شکر ، آرد و انواع غلات را از رژیم غذایی خود حذف کنید. اگر پیروی از رژیم غذایی مناسب و مصرف کتون های برون زا باعث می شود احساس خوبی داشته باشید ، آن را امتحان کنید! به دلیل فقدان تحقیقات ، ما نمی دانیم که مزایای مصرف طولانی مدت چیست ، اما ممکن است مزایای سلامتی داشته باشد. انواع آزمایشات مانند دارونما دوسوکور برای نشان دادن مزایا ، منابع زیادی (میلیون دلار) و وقت گیر است. یافتن درمان های مبتنی بر شواهد دشوار است زیرا انجام این نوع مطالعات تقریباً غیرممکن است. به همین دلیل بسیار مهم است که ارائه دهنده مناسب را پیدا کنید که نه تنها مجرب باشد ، بلکه برای یافتن درمان مناسب برای شما نیز مورد اعتماد است.

س: دکتر آیا سیموندز نیز با وزن دست و پنجه نرم می کند؟ او در این سال ها چقدر وزن کم کرده است؟

پاسخ: بله! در سالهای جوانی ، دکتر سیموندز واقعاً مبارزه وزن نداشت. وقتی وارد دانشکده پزشکی شد ، با وزن خود دست و پنجه نرم کرد. با برنامه فشرده و نیاز به بیدار ماندن 18 تا 20 ساعت در روز ، فعالیت بدنی ام کاهش یافت و برای ادامه فعالیت به رژیم غذایی با قند بالا نیاز داشتم. اوج وزن او 300 پوند بود و در نتیجه مبتلا به پیش دیابت و فشار خون بالا بود. او 80 پوند وزن کم کرده است و در 20 سال گذشته وزن قابل توجهی افزایش داده و کاهش یافته است. در حال حاضر ، وزن او به دلیل توده عضلانی بدون چربی در وزنه برداری کمی بیشتر است. او ، مانند اکثر افراد دیگر ، همیشه باید وزن خود را به طور فعال کنترل کند. دکتر سیموندز در واقع با یک ارائه دهنده کاهش وزن ملاقات کرد که به او در کاهش وزن کمک کرد و او همچنان به مدیریت آن ادامه می دهد.

س: دکتر سیموندز در زندگی حرفه ای و شخصی خود چه کسانی را تحسین می کند؟

پاسخ: دکتر سیموندز خود را فردی معنوی می داند و به رابطه خود با خدا وابسته است. افراد مختلفی هستند که بیشترین تأثیر را بر زندگی او داشته اند. پدرش جکتصویر زیر) شخص بسیار خاصی است و در ایجاد تغییرات بزرگ ، مشاوره و تأثیرگذاری در زندگی او مثر بوده است. دکتر سیموندز هنوز در 83 سالگی با او گلف بازی می کند! مهم این است که در یک فکر گیر نکنید و گوش دادن به دیدگاه ها و ایده های مختلف مهم است. او سعی می کند ذهن باز داشته باشد و از ملاقات با انواع افراد لذت می برد.

جک سیمونز

س: آیا روزه گرفتن را توصیه می کنید؟ بنابراین ، کدام یک مثرتر و مثرتر است؟ صبحانه را در 6 صبح بخورید ، ناهار را حذف کنید و شام را در حدود 5 بعد از ظهر بخورید.

پاسخ: بله ، روزه گرفتن ایده خوبی است و بسیار توصیه می شود. اجداد ما هزاران سال به طور منظم روزه می گرفتند و این درست نیست که ما مجبور باشیم سه وعده غذا در روز بخوریم. روزه داری فواید و نتایج زیادی برای سلامتی به همراه دارد. هرچه روزه بیشتر باشد ، بهتر است!

س: دکتر آیا سیموندز تحت فشار است که وزن خود را حفظ کند و از رژیم غذایی مناسبی در خارج از خانه خارج شود؟

پاسخ: البته! او مرتباً بیماران را در مرکز شهر ، در رستوران ها و فروشگاه های مواد غذایی می بیند. مهم است که یک الگوی خوب باشید و مراقب سلامتی خود باشید. بنابراین او قطعاً فشار را احساس می کند ، اما این فشار خوبی است.

س: دکتر روز “تقلب” سیموندز چگونه است؟

پاسخ: این واقعا متنوع است. همیشه نمی توانید همه چیز را کنترل کنید ، بنابراین تقلب ها همیشه کمی متفاوت هستند. به عنوان مثال ، ممکن است هنگام غذا خوردن با خانواده و دوستان ، انتخاب های محدودی داشته باشید. دکتر سیمونز هیچکس را مجبور نمی کند رژیم خاصی داشته باشد ، بنابراین اگر در موقعیت مشابه دیگران قرار بگیرید ، اغلب تنظیماتی را انجام می دهید. این به او کمک می کند از زندگی و زمان با دیگران لذت ببرد در حالی که آسیب رژیم غذایی او را به حداقل می رساند.

س: آیا او (پدر دکتر سیموند ، جک) پول شما را از پاینهرست گرفته است؟

AHA! برای کسانی که نمی دانند ، دکتر سیموندز ، پدرش جک و برخی دوستان اغلب در زمین گلف شرط بندی می کردند. خوشحال می شوید بدانید. دکتر. سیموندز بهترین گلف خود را بازی کرد و همه چیز را تمیز کرد. همه شما آخر هفته گذشته سخت کار کردید!

س: اگر چیزی وجود دارد که پزشک می تواند برای هرکسی که با کاهش وزن سر و کار دارد روشن کند ، آن چیست؟

پاسخ: مشکلات وزن مشکلات جدی پزشکی هستند ، نه نقص های شخصیتی یا ضعف های روانی. کاهش وزن جنبه های بیولوژیکی پیچیده ای دارد و باید از نظر پزشکی درمان شود. ما در چهار روش به مسئله وزن می پردازیم. تغییرات رفتاری ، استراتژی های تغذیه ای ، افزایش فعالیت بدنی ، داروها. شما در نیاز به کمک ضعیف نیستید!

س: اگر کاهش وزن نبود ، دکتر سیموندز چه مشاغل دیگری را در نظر خواهد گرفت؟

A: یک کامیون مواد غذایی با غذای سالم و خوب یک موفقیت بزرگ و سرگرم کننده خواهد بود!

کامیون غذایی سیمونز

س: نظر شما در مورد Wegovy ، داروی جدید کاهش وزن چیست؟

پاسخ: دکتر سیموندز عاشق ویگوگی است و آن را ایمن و م findsثر می داند. با این حال ، آنها می توانند بسیار گران باشند و در حال حاضر کمبود دارند. او دریافت که اکثر بیماران به سختی می توانند داروخانه ای پیدا کنند که دوز مناسب را ارائه دهد.

س: برای تسکین علائم سرماخوردگی یا کرونا چه مکمل هایی باید مصرف کنم؟

پاسخ: سوال خوبی است! دکتر سیموندز معتقد است که کووید به دلیل انواع مختلف آن در اینجا می ماند و احتمالاً تا پایان زمان آن را پوشش می دهد. پس از عفونت ، اولین قدم ویروس این است که وارد سلول شود و خود را تکثیر کند. حدود 5 روز طول می کشد. مرحله دوم مرحله التهابی است و آن مرحله ای است که افراد بیشتر از آن بیمار هستند. به یاد داشته باشید ، شما همچنان می توانید ویروس را بدون در نظر گرفتن وضعیت واکسیناسیون خود منتقل کنید. بنابراین ، جلوگیری از وقوع مرحله دوم و کاهش خطر بسیار مهم است. برای اولین علامت ، مکمل هایی وجود دارند که می توانند به کاهش سطح بیماری کمک کرده و نتایج بهتری را ارائه دهند. روی ، ویتامین D و کوئرستین مکمل های عالی برای جلوگیری از عفونت ها هستند و مکمل های روزانه عالی هستند. ما در حال حاضر روی مجموعه ای از مکمل های Metagenics کار می کنیم که فکر می کنیم خانگی است! برای اطلاعات بیشتر در مورد Metagenics ، لطفا با ما تماس بگیرید.

بسته ویژه Metagenics قیمت 55.00 دلار | قیمت اصلی 75.00 دلار (صرفه جویی 20.00 دلار)

دکتر سیمونز Metagenix را در دست دارد

س: دکتر فیلم یا نمایش مورد علاقه سیموندز چیست؟

پاسخ: دکتر فیلم مورد علاقه سیموندز شب های Talladega است و برای یک فیلم جدی تر ، Predator اصلی فوق العاده است!

دیدگاهتان را بنویسید