قدردانی نماینده مبارکه برای پیشی گرفتن از رکورد فولاد مبارکه در تولید و خودکفایی


قدردانی نماینده مبارکه برای پیشی گرفتن از رکورد فولاد مبارکه در تولید و خودکفایی

نماینده مردم شهرستان مبارکه در شورای اسلامی از کارنامه فولاد مبارکه در تولید و خودکفایی قدردانی کرد.


به گزارش ایلنا، صالحی نماینده مردم شهرستان مبارکه در شورای اسلامی از شرکت فولاد مبارکه بازدید و از سوابق اخیر این مجتمع عظیم صنعتی و فعالیت های آن در شهرستان مبارکه تقدیر کرد.


صالحی در این جلسه گفت: تمام بار ترافیکی کنارگذر غربی بر دوش شهرستان مبارکه است و امیدواریم با همکاری فولاد مبارکه و دولت مشکلات این منطقه برطرف شود و وزارت راه و شهرسازی توسعه باید از این همکاری حمایت کند.


نماینده مردم مبارکه در شورای اسلامی گفت: با کمک و حمایت فولاد مبارکه مشکل زیرگذر کهنویه و محله نچیره در حال حل است و با تکمیل ساخت میدان قلعه حکیم اکثرا. حوادث در آینده حل خواهد شد.


وی با بیان اینکه دوستی با مردم یکی از مهمترین فعالیت های شرکت فولاد مبارکه است، تصریح کرد: به مردم مبارکه گفتیم که صنایع هم تهدید و هم فرصت هستند و می خواهیم مردم از این فرصت بهره مند شوند.


صالحی افزود: امروز با وجود وعده از سرگیری فعالیت، به کشاورزان ما آب داده نشد و خسارت شدیدی دیدند. سایر نقاط شهرها و روستاها دارای مشکلاتی هستند که صنایع به ویژه صنعت عظیم فولاد مبارکه می تواند به رفع برخی از این مشکلات کمک کند.


وی خاطرنشان کرد: برخی از مدیران عامل سابق فولاد مبارکه پس از گذشت سال ها همچنان نام خوبی در بین مردم این شهرک دارند. از شما می خواهیم با تعامل و افزایش کمک های مالی به شهر مبارکه نام خوبی برای مجموعه فعلی شهر به جا بگذارید.


وی با اعلام اینکه کارهای مهمی در شهر مبارکه در حال انجام است که نیازمند حمایت فولاد مبارکه است، گفت: از پتانسیل منطقه برای تقویت این مجموعه ها و همچنین رفع نیازهای خود استفاده کنید.


زمانی که اولویت های شهر مشخص شد کمک می کنیم و مسئولیت اجتماعی خود را انجام می دهیم


فولاد مبارکه مدیر اجرایی در این جلسه گفت: اولویت های شهرستان باید مشخص شود. ما کمک می کنیم و مسئولیت اجتماعی خود را انجام می دهیم و به دنبال فعالیت هایی هستیم که مردم ثمره آن را ببینند و ما به آن ایمان داشته باشیم.


محمد یاسر طیب نیا گفت: از توجه شما به مجتمع فولاد مبارکه و زحمات کارگران و سوابق اخیر این شرکت تشکر می کنیم. فولاد مبارکه اخیرا رکوردهای بزرگی را شکسته است اما افراد کمی قدردان این مجموعه و زحمات پرسنل و کارگران بوده اند و نظر شما قابل تقدیر است.


وی افزود: رکوردهایی که در فروردین و اردیبهشت امسال شکسته شد اعداد بزرگی است. با توجه به کاهش برق صنعتی، اگر رکورد نزنیم و ذخیره نکنیم، قطعا در تیرماه نمی توانیم به تعهدات خود عمل کنیم و این بحران به بازارهای دیگر مانند لوازم خانگی، خودرو و … منتقل می شود.


مدیرعامل فولاد مبارکه خاطرنشان کرد: با اقدامات انجام شده تمام تلاش خود را به کار گرفتیم تا علیرغم همه چالش ها در برنامه ها پیش برویم. اتفاقات دو ماهه اول امسال در سایه تلاش کارگران و کارکنان فولاد مبارکه رخ داد.
انتهای پست/